Kosmetika

Make up institute Prague

Sbírání kytiček

Pokud se toužíte stát vizážistou, make-up artistou, maskérem… nazývejte tuto úžasnou profesi jak chcete, podívejte se na Make-Up Institut Prague (MUI).

Můžete zažádat o proplacení kurzu úřadem práce. Kurz Master PRO A-Z trval 5. týdnů, 200h a stál 49 300,- Paní ředitelkou je Markéta Davidovich.

Nemohu si odpustit poznámku o tom, že pokud se alespoň okrajově zajímáte o českou (a slovenskou) make-up sféru, výčet lektorů učících v MUI vám vyrazí dech!
První den při nástupu a po celý Basic týden nás vyučovala Janka Letková. Byla velmi příjemná a vše velmi trpělivě vysvětlovala. Prozrazovala nám také různé své tipy a triky. MUI zastává styl líčení – lehký, vzdušný, přirozený,… nechat prostě ženu tím kdo je (velký nos totiž korektorem stejně neschováme).
 

A teď poslouchejte, kdo Vás bude v MUI lektorovat : 

První týden na Basic kurz již zmiňovaná Janka Letková (basic kurz, iconic make-up), Simona Bártová (svatební make-up), Markéta Šlejsová a Ondřej Lukavský (Hair design), Zuzana Machalová (Tv, movie a stage make-up), Tomáš Moučka (pánský make-up), Filip Novák (Extreme make-up), Claudie Marčeková (Photo make-up), Andrea Sosoiová (Runway make-up). Nechyběl ani Marketing Day s Markétou Davidovich, Client day (naschvál protivné a komplikované zákaznice), Portfolio day a den kdy se vám jeden z lektorů věnuje a piluje s vámi, v čem si ještě nejste zcela jist.
V tomhle všem bylo obsaženo i líčení starších (ale i přesto krásných ) dam, ne jen těch dokonalých obličejů 17-ti letých modelek, natáčení kamerou při tv make-up (uvidíte skutečně obrovský rozdíl) a hlavně vlastní módní přehlídku, abychom si vyzkoušeli (ano, byl mezi námi i budoucí vizážista), jaké je to skoro na ostro.
 
V ceně kurzu je i komplet vybavení ( sada štětců, palety atd.)

 

 
Make up Institute Prague
 
Také musím velmi zdůraznit , jací úžasní fotografové nám fotili naše výtvory. Nejen Mirka s Tomášem z 2W atelier, ale také Lukáš Dvořák a Nikola Šrajerová!
MUI se o vás postará i po skončení kurzu, není to tedy jen o byznyse, je to o lásce k téhle profesi. Já osobně jsem hned dostala nabídku nalíčit absolventský film pro FAMU a bylo to super!
 
V Make Up Institute Prague je výhoda, že nepracujete samy na sobě, ale vždy jsou zajištěny modelky. Jelikož víme, že praktická část je v prvním kurzu nejdůležitější. Navíc jako absolvent máte Marketing kurz zdarma ( v kurzu vás naučí, jak si stanovit ceny, jak získat a udržet klienty atd),navíc další bonusy jako pozvánky na prezentace, workshopy atd. zdarma. Využít můžete 10% slevu na další kurzy, které se rozhodnete absolvovat.
 

Připravila: Jana
Foto: Make Up Institute Prague
7. 10. 2013

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků