Společnost

Marta Jandová

Marta Jandová (38) je sice dcerou slavného otce, ale své místo v šoubyznysu si vybudovala sama a paradoxně začala u našich sousedů v Německu. Je „happy“ a prý v očekávání. Přesto má práce až nad hlavu, o které kolikrát ani neví, kde jí stojí.

OK! Magazine Březen

OK! Magazine Březen

V březnovém čísle OK! Magazine najdete exkluzivní rozhovor s Martou Jandovou plný zajímavých odpovědí. Dovíte se, jaký pro zpěvačku ten poslední rok byl, jak se jí daří, co plánuje a na co se nejvíc těší. Přečtěte si naší ochutnávku.

 

Marto, jak ses celý ten rok měla? Co je nového?

Strašně rychle to uteklo. Měla jsem hodně práce, ale našla jsem si i skulinky na relaxování a cestování po Evropě. Kromě všech zájmů a prací, které dělám už dlouho, jsem si přibrala ještě roličku v seriálu Gympl. Kolem mě sice „padaly bomby“ – pro spoustu mých přátel ten minulý rok nebyl až tak šťastný, ale já si nemohu stěžovat. Ani po osobní, ani po pracovní stránce.


Kdybys měla vybrat tři zásadní události – které by to byly a proč?

Tak určitě 1000. koncert s mojí kapelou Die Happy, který jsme parádně oslavili velikým koncertem, kde jsme hráli jak hodinu a půl akusticky, tak i skoro 3 hodiny rockově. Přijela spousta kamarádů a hostů z hudební branže, kteří nás celou tou cestou doprovázeli.


Potom určitě i to moje pokoušení se o herectví. Ještě nikdy jsem to v takovém rámci nedělala a dostala jsem se zase do úplně jiného světa, poznala spoustu úžasných lidí a naučila se další nové věci. No a „last, but not least“ – vůbec celý krásný rok s mým přítelem. Zní to kýčovitě, ale co.


Za posledních několik let se z tebe tady v Česku stala velmi známá osobnost. Před tím tě poznávali spíše v sousedním Německu. Je to tak?

Víceméně ano. V Německu jsme s kapelou nebyli nikdy tak slavní, aby nás poznávali všechny generace na ulicích. Spíš ti mladí, kteří sledují rockovou scénu. Tady v Čechách je to samozřejmě jiné. Když je člověk hodně v televizi, tak ho lidi poznávají. Má to své pro i proti. Lidi se mohou chovat příjemně, ale bohužel i naopak. Někdy je taky těžké si například koupit prádlo atd. Ale člověk si zvykne a na mne jsou vcelku všichni milí.

Více se o Martě Jandové dočtete v aktuálním OK! Magazine, který je právě teď v prodeji na stáncích!

Foto: OK! Magazine
20. 3. 2013

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků