Společnost

Martin Kraus: Vsadil na vítězného koně!

Přestože se o Martinu Krausovi ví, že se jeho rodina stará o několik desítek koní na ranči nedaleko Orlické přehrady, sympatický herec tentokrát vsadil na koně dvounohého. Jak to nakonec dopadlo?

Martin má svůj byt na statku u rodičů nedaleko Orlické přehrady, kde se jeho tatínek stará o několik desítek koní. A jak se k nim mladý herec dostal? Jednoduše, vyrůstal s nimi. Navíc jeho maminka dostala svého prvního koně, když jí bylo deset let, tak se ani není čemu divit. „Můj kůň se jmenuje Black, je mu osm let, a přesto se chová nevyzpytatelně. Je to syčák, pořád v pubertě, to máme asi stejné,“ směje se Martin. A pak mezi řečí dodá, že hledat rozdíl mezi koni a klisnami nemá smysl. I když prý se ženami, ať už mají dvě nebo čtyři nohy, je to vždycky těžší.

Oslava s krásou

Martin v minulých dnech slavil třicátiny a to velmi stylově. Uznejte sami, komu se poštěstí být v tak mladém věku porotcem soutěže o nejkrásnější dívku naší republiky Česká Miss 2013! A aby toho nebylo málo, mohl se díky „porotcování“ dotknout, a to nejen obrazně, další nádherné ženy – italské herecké legendy Ornelly Muti, která přijala úlohu předsedkyně poroty. Dlužno však podotknout, že o vítězce, které se může pyšnit titulem Česká Miss 2013, nakonec rozhodovaly hlasy diváků, kteří jí poslali SMS.

Jak to tedy bylo s tím koněm?

Titul Česká Miss si odnesla dívka s číslem 7, což je v historii našich soutěží krásy převeliké překvapení; vítězka nosí krátké vlasy. „Tajně jsem doufal, že vyhraje právě tato usměvavá slečna, ale bál jsem se, že diváci budou mít jiný názor. Jestli si však někdo myslí, že sedět v porotě a volit nejkrásnější ženu je lehké, tak se plete. Všechny byly krásné. Ale zvítězit mohla jenom jedna a jsem rád, že vyhrála dívka, na kterou jsem sázel od začátku,“ říká Martin Kraus.

My jen dodejme, že vítězka se jmenuje Gabriela Kratochvílová, je jí 23 let, vyrostla v Chotěboři na Vysočině a v současné době studuje Vysokou školu finanční a správní v Praze. Titul Česká Miss World 213 získala díky názoru poroty studentka střední školy, devatenáctiletá Lucie Kovandová z Dolních Kounic u Brna, a ocenění Blesk Česká Miss Earth 213 patří další studentce, tentokrát jedenadvacetileté vysokoškolačce Monice Leové z Dvořiska u Chocně.

Zdá se, že letošní „missky“ se nespoléhají na náhodu a myslí hlavně na vzdělání, tak jim přejme, aby jim to vydrželo!


Text: Marcela
Foto: archiv FTV Prima
26. 3. 2013

 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků