Filmové novinky

Milovník po přechodu

Chcete si zajít do kina na film, který vás bude hlavně bavit? Pak si nenechte ujít novinku, ve které se blýsknou dvě slavné herečky. A samozřejmě také jeden stárnoucí playboy.

Žánr: komedie 

Režie: Ken Marino 

Hrají: Eugenio Derbez, Salma Hayek, Raquel Welch, Rob Lowe, Kristen Bell, Rob Riggle, Michael Cera 

Odpočinout si v kině při jemně lechtivé komedii je prima. Hlavním hrdinou snímku Milovník po přechodu je poněkud postarší playboy Maximo. 

Obyčejný život?! 

Maximo se nikdy moc nenadřel. Stačilo mu najít si postarší movitou ženu, která ho zajistí, a tak mu dopřeje krásné nicnedělání. Sladký život. Zamlada to fungovalo bezvadně, jenže přibývající léta se podepisují také na stárnoucím seladonovi. Tak se jednou přihodí, že už nebude stačit ani své opravdu staré ženě, která se dá dohromady s jedním mladým mužem a milého Maxima vyhodí na ulici. Co teď? 


Maximo se nastěhuje k sestře Sáře (Salma Hayek) a najednou se zdá, že i jeho čeká obyčejný život. Včetně práce. S tím se však nedokáže smířit. Ještěže existují děti a ty mají spolužačky a ty zase starou bohatou babičku (Raquel Welch). Povede se mu oprášit své zašlé umění svůdce? 


Hvězdná záře 

Odpočinkovou letní komedii zdobí přítomnost dvou hereckých hvězd, Salmy Hayek a Raquel Welch. Obě za svou slávu však vděčí nejen přitažlivému zevnějšku, ale také přirozené eleganci, pracovitosti a nezkrotnému temperamentu. Salma Hayek pochází z Mexika, Raquel Welch má po otci kořeny v Bolívii. O jejích pracovních úspěších mimo jiné vypovídají ocenění. Raquel získala Zlatý glóbus za roli Constance de Bonacieux v patrně nejslavnějším zpracování Tří mušketýrů, Salma byla nominovaná na Oscara za titulní roli ve snímku Frída. 


Připravila: red 

Foto: BONTONFILM  


Diskuze: příspěvků