Společnost

Milujete grilování? Sezona už začíná

Sbírání kytiček

Grilmánie 2013 je tu. Ve Žlutých lázních bude slavnostně zahájena grilovací sezona. Za gril se postaví Petr Rychlý, Martin Dejdar nebo Halina Pawlowská.

Globus Grilmánie 2013

 Herec a moderátor Petr Rychlý se potřetí stane moderátorem projektu Globus Grilmánie. Jako správný chlap si rád ugriluje pořádný kus masa. Pod záštitou Asociace kuchařů a cukrářů, která je odborným garantem akce, zahájí s Ivanem Vodochodským, Vladimírem Hronem a Martinem Polačkem 16. dubna od 15 h ve Žlutých lázních grilovací sezonu 2013.

S odchodem zimy se můžete s chutí chystat i na jarní grilování, jehož sezonu 2013 a oficiální mistrovství České republiky v grilování Globus Grilmánie zahájí 16. 4. od 15 h ve Žlutých lázních herec Petr Rychlý, Ivan Vodochodský, Vladimír Hron a Martin Polačko. Na akci se můžeme těšit i na herce Martina Dejdara, Davida Suchařípu, Mahulenu Bočanovou či Halinu Pawlowskou. Většina z nich o sobě tvrdí, že se s chutí doma vrhají do kuchyně, kde nejen vaří, ale především ochutnávají dobrá jídla. Každý z přítomných bude moci vyzkoušet to nejlepší z grilu, a to nejen od těch nejlepších kuchařů, ale třeba i od samotných celebrit.
 

 

 GLOBUS GRILMÁNIE je oficiální mistrovství České republiky v grilování a letos se uskuteční již devátý ročník. Soutěžní týmy s přihlášenými soupeři z celé České republiky si zde mohou navzájem vyzkoušet, jak jsou na tom s grilovacími dovednostmi. Přihláška do soutěže je na oficiálním webu www.grilmanie.cz, který je ve zcela novém designu. K dispozici tu jsou nejen veškeré informace, ale i zajímavé novinky ohledně celého grilovacího klání.

Mistrovství České republiky v grilování se pro letošní rok odstartuje 4. 5. 2013 v Opavě.
Samotné finále se pak uzavře 15. 6. 2013 ve Žlutých lázních v Praze. Přihlášené týmy soutěží v několika kategoriích a jejich kulinářské umění hodnotí odborná porota, která je složena ze zástupců Asociace kuchařů a cukrářů ČR. Ta se stala i odborný garantem akce. Do výsledků může zasáhnout i porota složená z profesionálů v oboru gastronomie, kterými jsou zaměstnanci hypermarketu Globus. Během každého kola se mohou všichni přítomní těšit i na doprovodný program pro celou rodinu. Moderování se chopí již potřetí oblíbená dvojice Ivan Vodochodský a Petr Rychlý. V jednotlivých městech nebude chybět ani bavič Vláďa Hron se svou show a Martin Polačko z televizního pořadu Když vaří táta. Jeho kulinářské umění bude nejen k dívání, ale všichni přítomní se mohou v rámci jeho vystoupení do vaření i zapojit. Na finále ve Žlutých lázních je pak připraven koncert v podání zpěváka Miro Žbirky. Připravena zde bude i RC autodráha pro deset závodníků. Takže se jistě máte na co těšit.

Veškeré informace včetně konkrétních termínů a míst konání Grilmánie naleznete na webu www.grilmanie.cz.

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků