Filmové novinky

Na co do kina: Nejsledovanější

Sbírání kytiček

Zajímá vás, jak skutečně žijí a pracují naši youtubeři? Pak si nenechte ujít celovečerní film, který sledoval šestici českých internetových hvězd po dobu jednoho roku.

Žánr: dokumentární vlog

Režie: Jiří Sádek 

Hrají: Shopaholic Nicol, Pedro, Gabrielle Hecl, Kovy, A Cup of Style 

Parametry zábavy se mění. Dnes frčí sociální sítě a spolu s nimi také youtubeři, kdy se z obyčejných lidí stávají TOP osobnosti, které mají statisíce příznivců. 


Žádná teorie, tohle je život 

Ve filmu se představí šest mladých lidí, konkrétně Shopaholic Nicol, Kovy, Pedro, sestry Nicole a Lucka z A Cup of Style a Gabrielle Hecl. Nejde však o letmá setkání s kamerou, protože štáb jim byl v patách v průběhu celého jednoho roku. Za tu dobu s nimi navštívil dva kontinenty, čtyři země a natočil stovky hodin. Nutno podotknout, nejen s hlavními „herci“, ale také s jejich rodinami, přáteli a fanoušky. 


Mini vizitky 

Pedro začal natáčet videa o počítačových hrách a ani ho nenapadlo, že se z toho jednou stane jeho profese. Shopaholic Nicol měla po vysoké škole natáčení videí jako svoji vedlejší činnost. Studentka herecké konzervatoře Gabrielle Hecl se kvůli natáčení na YouTube potýkala s nesouhlasem svého okolí. Kovy studuje vysokou školu a ve svých videích se vyjadřuje k nejrůznějším tématům od zábavy až po politiku. Sestry Nicole a Lucka bloggují a vloggují pod společným jménem A Cup of Style o módě, zdraví, životním stylu a líčení. 


Hvězdy o sobě

„Sama jsem zvědavá, jaké pocity ve mně film vyvolá. Zachytil jeden z mých nejtěžších a taky nejzlomovějších roků. Diváci uvidí, že náš život není pořád jenom růžový,“ říká Nikola Čechová neboli Shopaholic Nicol, kterou na Instagramu sleduje přes půl milionu fanoušků. Kovy zase dodává, že má jít o nezaujatý pohled na to, jak jejich život vypadá. A co říká Pedro, otec dvou dětí? „Dovolil jsem filmové kameře nahlédnout do mého soukromí tak, jako nenahlíží ani moje osobní kamera. Konečně tak lidi uvidí, že to není jenom o tom, že si sednu k počítači a hraju hry,“ uvádí. 


Připravila: red 

Foto: Bontonfilm

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků