Soutěže

Náruč KOJKOJ je vždy připravena obejmout

Sbírání kytiček

Milé ženy, jmenuji se Hana Drcmánková a ráda bych vám touto soutěží malinko přiblížila své produkty značky Kojkoj. Jedná se o pomůcky, které jsem na základě svých zkušeností matky, laktační poradkyně a masážní terapeutky za pomoci odborníků z oblasti mateřství a fyzioterapie vyvinula.

Naše produkty nejsou jen o tvaru a moc pěkném a pečlivě promyšleném designu. Ale také o kvalitních, přírodních materiálech.

Zázrak jménem Pinosilvin

Kojicí polštář Kojkoj není jen o tvaru, který krásně obepne maminku. Ale také o vůni, a především látce Pinosilvin, která se z výplně našich polštářů postupně uvolňuje a má spoustu pro zdraví významných faktorů. Příznivě ovlivňuje imunitní, oběhový systém a významně podporuje relaxaci a dobrou náladu.

Kojkoj batole

Polštářek KOJKOJ Batole je určen pro děti, jakéhokoliv věku. Od nejmenších, kdy lze KOJKOJ Batole použít, jako opora, aby se miminko nepřekulilo a zůstalo ve správné poloze. Nebo jako společník do postýlky, či kočárku. Jako jeho společník pak může Vaše miminko doprovázet na každém kroku.

TYP KOJKOJ: Kojicí polštář může v kombinaci s batolátkem sloužit jako pelíšek na drobné odpočinky během dne, nebo jako pelíšek na odříhnutí.

Polštářek KOJKOJ Batole
Polštářek KOJKOJ Batole

KOJKOJ muchláček – nahřívací polštářek proti prdíkům

KOJKOJ muchláček – nahřívací polštářek proti prdíkům je polštářek, který je úžasný nejen jako nahřívací polštářek pro nejmenší, proti kolikám. Ale je i úžasným pomocníkem v aktivaci jemné motoriky a prvního objevování.

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na detailu kojícího a batole polštářku po prokliknutí odkazu.

Výhrami v soutěži jsou vždy pro jednoho výherce 1 produkt: KOJKOJ kojicí polštář, KOJKOJ batole a KOJKOJ muchláček.

Soutěž probíhá od 18. února do 3. března 2024.

Výherci:

Zdenik
lucka81
volta

Zdroj informací: KOJKOJ
Zdroj fotografií: KOJKOJ


Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků