Společnost

Nedělní brunch v La Gare

Sbírání kytiček

Na slavnostní oběd v restauraci La Gare pozvala Štěpánka Duchková své kamarády s dětmi. Její dvojčátka Adam a Honzík totiž slavila 3. narozeniny! Nebyla to jen oslava, ale také kuchařský den dětí se spoustou her, které si děti řádně užívaly.

Oslavenci Adam a Honzík měli obrovskou radost z barrandovských berušek. Maminka Štěpánka Duchková tlumočila jejich pocity: „ Nejdříve se berušek trochu báli, jestli nekoušou, když mají otvírací pusu, ale hned si je zamilovali. Hodně je bavilo zdobení čokoládových zvířátek a vrcholem dne bylo malování vodovými barvami, to doma nesmějí, a tak se do toho řádně opřeli. Jak na ně koukám, barvu mají všude i pod zástěrou na trenýrkách a na teniskách a dort se jim nejen líbil, ale i chutnal, a ten mají i za ušima,“ podělila se o zážitky synků starostlivá Štěpánka.

Mahulena Bočanová a Klára Doležalová

Mahulena Bočanová a Klára Doležalová

Dcera Mahuleny Bočanové Márinka vyrobila a nazdobila čokoládové figurky, které si po vychlazení mohla odnést domů. „Domů si neseme úplně všechno, na šatech barvy, čokoládu, ovoce, šlehačku i kus dortu. Jsme sice najezené , ale vše musí rovnou do pračky“ smála se Mahulena. Klukům darovaly houkačku, aby si to doma hlavně s maminkou a tatínkem pořádně užili.

 

Dalšími gratulanty byla rodina Kláry Doležalové. Ta přinesla klukům 2 CD, které sama nazpívala a dala za úkol Štěpánce kluky všechny písničky naučit: „Rádi chodíme na nedělní brunche. Je to výjimečná chvíle, kdy si s mužem sedneme v klidu, zatímco děti si hrají v dětském koutku. Nikdy jsme ale ještě nezažili, resp. naše děti, aby měly možnost zahrát si na kuchařky, jako zde v La Gare. Mia poprvé ochutnala čokoládové fondue , resp. si sama zkusila, jak ovoce obalit čokoládou. Jen je nutné, aby při tom byla oblečená ve skafandru. Starší Natálka si zase vyzkoušela, jak by jí šla práce cukrářky“, řekla při „úklidu“ svých dětí Klára Doležalová.

Míša Maureová

Míša Maureová

 Dvojčátka Míši Maureové – Madlenka a Pepíček dojali všechny přítomné, když svým kámošům zazpívala gratulaci „ Hodně štěstí zdraví….“ a darovala jim nádherné auťáky na dálkáč.

 

Gábina Partyšová

Gábina Partyšová

Protekci si vydupala Gábina Partyšová se synem Kristiánem a Štěpánkou, zatímco ostatní se věnovali svým ratolestem v dětském koutku, tato trojice si troufla péct palačinky přímo pro hosty restaurace. „Kdo chce další palačinkůůů, pečeme pro všechny, tenoučké, měkounké a dobré“ volal na překvapené hosty Kristián. „Když většinu palačinek Kristian rozdal, tak tu poslední, již mistrovsky upečenou a dobře ochucenou, slupnul sám. Chtěla jsem zapojit i Pepu, ale ten si v pohodě jemu vlastním seděl před restaurací, ochutnával dobroty a švitořil s novináři,“ s nacpaným bříškem hlaholila vysmátá Gábina.

Byl to príma nedělní den pro všechny děti i rodiče a především oslavenci Adam a Honzík budou mít hezké vzpomínky.


Připravila: Zuzana
Foto: www.hermina.cz
24. 4. 2012

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků