Soutěže

Nová éra péče o vlasy s unikátní technologií BC Fibre Clinix od Schwarzkopf Professional

Sbírání kytiček

Schwarzkopf Professional již v tomto roce znovu uvedl v plném rozsahu prémiovou značku péče o vlasy BC Bonacure. Účelem bylo přinést profesionální a inovativní péči o vlasy nejen do salonů, ale věnovat ji pozornost i doma.

Technologie Triple Bonding a C21 obsažené v BC Fibre Clinix společně s novými posilujícími Boostery udávají přístup, který umožňuje kadeřníkům splynout s přáním na míru individuálního klienta. S novou hloubkovou péčí BC Bonacure tak dochází k převratu při regeneraci poškozených vlasů. 

BC Fibre Clinix Tribond Šampón je jemný a přesto účinný šampon pro všechny typy vlasů. 

BC Fibre Clinix Kúra pro hrubé či jemné vlasy spojuje vnitřní vazbu vlasu pro zvýšenou odolnost a sílu, zatímco je vnější struktura vlasu zacelena pro snazší úpravu a lesk.

Přizpůsobení na míru s výběrem BC Fibre Clinix Boosters 

BC Fibre Clinix Booster byl vyvinut s obsahem jedinečné koncentrované technologie BC Bonacure inspirované péčí o pleť. Smíchaný s příslušnou BC Fibre Clinix Tribond Kúrou přináší řešení na míru, které regeneruje vnitřní i vnější poškození vlasu s přihlédnutím ke specifickým potřebám vlasů: 

BC Fibre Clinix Peptide Repair Rescue Booster pro poškozené vlasy. Právě končící zimní období znamenalo pro vlasy velkou zátěž. Proto jim můžeme věnovat dárek v podobě Boosteru a zajistit jim tak jejich celkovou obnovu. 

BC Fibre Clinix Hyaluronic Moisture Booster pro normální až suché a kudrnaté vlasy. Zkroťte své lokny a dopřejte jim pravidelnou hydrataci. Ony se vám za to odmění dokonalým lookem. 

BC Fibre Clinix pH 4.5 Color Booster pro barvené vlasy. Perfektní na údržbu a podporu vašeho oblíbeného odstínu, kterému navíc pH 4.5 Color Booster dodá znamenitý lesk. 

BC Fibre Clinix Collagen Volume Booster pro jemné vlasy, které mají náchylnost se rychleji mastit. Tento booster zabrání jejich rychlému zplihnutí, a tak si na pár dní můžete odpočinout od každodenního mytí vlasů. 

BC Fibre Clinix Keratin Smooth Booster pro nepoddajné vlasy. Ochočte si své vlasy a udejte jim ten správný směr. K tomu vám pomůže Keratin Smooth Booster. Dopřejte si konečně svůj vysněný účes bez starostí, kdy každý vlas tak zůstane na svém místě. 

Zákazníci si mohou uchovat účinky BC Fibre Clinix až po dobu 60 dní s použitím doporučené řady BC Bonacure pro domácí péči, která odpovídá aplikování BC Fibre Clinix Boosteru.

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.schwarzkopf-professional.cz.

Tři z vás mohou vyhrát balíček péče o poškozené vlasy od Schwarzkopf professional.

Soutěž probíhá od 24. února do 10. března 2019.

Foto: Schwarzkopf, istock 


Vyhlášení vítěze soutěže

Na otázku
Jak se jmenuje značka společnosti Schwarzkopf Professional, která vznikla výhradně pro muže?
zvolili správnou odpověď
[3D] MEN
uživatelé
1. místo - m.gaba
2. místo - capik
3. místo - jipon

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků