Kosmetika

Nová zvláčňující výživná péče o tělo

Sbírání kytiček

Péče o pokožku těla je pro mnohé z nás nepříjemnou povinností, ale pokud si vyberete správné přípravky, může se stát i skutečným potěšením…

Přestože 84% žen udává, že trpí suchou až velmi suchou pokožkou těla, jen pouhých 31% z nich používá tělovou péči. Důvodů je řada – nedostatek času, lepivý pocit po nanesení, delší doba nutná k vstřebání přípravků atd. Důležitý je tedy výběr správných produktů.
 
Novinkou na trhu je  komfortní tělová péče Vichy Nutriextra pro extra jemnou a intenzivní péči o pokožku celého těla. Přípravky obsahují jedinečnou koncentraci výživných a hydratačních přísad: Glycerin, máslo z karité a makadamový olej. V kombinaci s derivátem Urey, složkou Hydrovance, pronikají výživné a hydratační složky až do nejhlubších vrtev epidermis bez pocitu mastnoty na povrchu pokožky. Už po prvním použití zanechávají přípravky pocit komfortu na celé dva dny i po sprchování, protože pokožka je hloubkově vyživená, hebká a vláčná na první dotek.
 
Řada Vichy NUTRIextra obsahuje:
FLUID pro normální a suchou pokožku (200 ml/310 Kč; 400 ml/415 Kč) – pro pocit svěžesti, lehkosti a hebkosti, komfort při aplikaci a okamžité vstřebání: tající efekt – při kontaktu s pokožkou se mění na vodu.
 
Krém pro suchou a velmi suchou pokožku (200 ml/310 Kč; 400 ml/415 Kč) má výživnou, bohatou texturu, okamžitě se vstřebává, poskytuje komfortní nanášení, vytváří sametově pudrový efekt pro pokožku “k nakousnutí”.
 
Jako doplněk péče použijte Sprchový gel (180 Kč), který zamezuje nepříjemnému pocitu pnutí.
 
Všechny přípravky mají příjemnou texturu, neobsahují parabeny, rychle se vstřebávají a nevytváří na pokožce mastný film. Lehký ovocný základ vůně propůjčuje pokožce pocit svěžesti a proměňuje okamžik rutinní péče ve výjimečný zážitek. Příjemná, diskrétní vůně však nijak nenaruší aroma vašeho oblíbeného parfému.
 
Připravila: Šárka
Foto: archiv Vichy
20. 1. 2011
 
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků