Kosmetika

Nové vůně na léto

Sbírání kytiček

Už máte novou vůni na letošní léto? Pokud jste si ji doposud nepořídila, můžete co nejdřív zamířit do nejbližší parfumerie nebo se porozhlédnout na internetu. A proč? Důvodů je hned několik!

  1. Stává se vám, že s určitou písničkou se vám vybaví konkrétní situace z minulosti? Totéž platí i u vůní! Když si pořídíte novou, budete si ji spojovat s tímto létem, dovolenou, letním románkem…
  2. Změna je život. Je to sice klišé, ale u vůní o to víc pravdivé. Třeba budete veselejší, sebevědomější, pro okolí zajímavější. Nebo potkáte novou lásku…
  3. Používáte parfém? Vyměňte ho za toaletku! V létě se totiž pohybujeme víc na sluníčku, které může spolu s některými parfémovými silicemi a alkoholem způsobit nevzhledné skvrny na kůži. Navíc v horku by vás ze silného parfému mohla bolet i hlava.
  4. Pokud preferujete těžší a sladké vůně, je čas na změnu! Není nic horšího, než když někdo s takovou vůní přistoupí v tropech do přeplněné tramvaje! Sáhněte raději po lehké a osvěžující vůni! Trendem pro letošní sezonu jsou citrusové, ovocné a květinové vůně.

Nevíte si rady, jaká vůně je pro vás ta pravá? Vybraly jsme tři novinky, které určitě stojí za vyzkoušení! Hodí se do práce, fitka i na večerní party!

 

Do práce - MEXX Ice Touch

 Do práce – MEXX Ice Touch

Nový Mexx se u nás objeví sice až v srpnu, ale my už měly možnost ho vyzkoušet. A rozhodně je na co se těšit! Nic vás v horkém letním dni neosvěží tak, jako kapky této nové květinovo-ovocné vůně! Stimulující svrchní tóny růžového pepře, citrusů a ostružin pozvedá jemná flóra a osvěžující máta v srdci vůně, základ této vůně tvoří ambra v kombinaci s malinami a jen s nepatrným náznakem cedrového dřeva a pižma. A protože vůně může ovlivnit to, jaký bude váš den, zvolte ji ráno do práce. Nic a nikdo vás nerozhodí! Cena: 700 Kč (EdT 30 ml).

 

Do fitka - PUMA TIME TO PLAY WOMAN

Do fitka – PUMA TIME TO PLAY WOMAN

Pokud hledáte vůni, která vás bude doprovázet při činnostech, které rádi provádíte ve volném čase, ať už se jedná o sport, výlet nebo jen procházku, bude pro vás sportovně laděná PUMA TIME TO PLAY ta pravá. Koktejl hravého ovoce a květin podtrhne příjemné neformální oblečení a vy se budete cítit přirozeně. Vůni startuje šťavnaté červené ovoce a jiskřivá limetka. Srdce vůně rozkvétá díky růži a lilii, které jsou obohaceny o živé exotické tóny exotické tiare. Tato ženská kompozice je založena na smyslných tónech krémového santalového dřeva a uklidňujících tónech ambry. Cena: 500 Kč (EdT 40 ml).

 

Večer do společnosti – Gabriela Sabatini Miss Gabriela Night

Večer do společnosti – Gabriela Sabatini Miss Gabriela Night

Jestli se neobejdete bez těžší nebo sladké vůně, dopřejte si ji až večer do společnosti. Kompromisem by mohla být nová Sabatinka. Značka těchto vůní navazuje na úspěšný comeback v loňském roce a tentokrát přichází s novinkou Miss Gabriela Night. Vůni otevírá výbuch šťavnatého ovoce; růžového grapefruitu a černého rybízu, které postupně přechází ve směs tónů kvetoucích gardénií, jasmínu a frézie. Květinové srdce doplňuje bílá broskev. Nezapomenutelný dotek smyslného santalového dřeva, sametových pižmových tónů a neodolatelné vanilky v základu vůně zjemňuje hebký akord kokosového mléka. Cena: 600 Kč (EdT 30 ml).

Připravila: Katka
Foto: archiv firem
22. 7. 2014

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků