Kosmetika

Novinky pro problematickou pleť

Sbírání kytiček

Mastná pleť s nedokonalostmi a pupínky vyžaduje speciální péči a kosmetiku, která jemně čistí a hojí postižená místa.

Nová řada Pure Nature od Oriflamu s výtažky čajovníku a rozmarýnu jemně čistí a hojí pleť, je určena pro normální až mastnou či problematickou pleť a pro každý věk.
 
 

Čisticí olej

 Lístky čajovníku jsou vypěstované v kvalitě bio, pečlivě sklizené a destilované párou. Zachovávají si svoje léčivé vlastnosti a uchovávají pokožku zdravou a krásnou.

 
Rozmarýn je bylina pocházející ze Středomoří. Běžně se používá v aromaterapii, je známá pro svou svěží vůni a antioxidační vlastnosti. Zároveň výborně působí na pleť, čistí ji a dodává jí zdravý vzhled.
 
Vyzkoušejte
Čisticí olej s bio výtažky z čajovníku a rozmarýnu (269 Kč)
Účinná receptura s koncentrovaným olejem z bio čajovníku pomáhá přirozeně hojit problematickou a aknetickou pokožku. Obsahuje osvěžující rozmarýnový olej. Aplikujte přímo na postižená místa.
 Korektor

Korektor

 
Korektor s bio výtažky z čajovníku a rozmarýnu (169 Kč)
Šikovná tyčinka s olejem z bio čajovníku a rozmarýnu skryje a pomůže vysušit nedokonalosti pleti. Nejprve ošetřete zarudlá místa zeleným odstínem, který neutralizuje červenou barvu. Poté je zakryjte béžovým odstínem.
 

 

Čisticí gel 2v1

 Čisticí gel a pleťová voda 2v1 s bio výtažky z čajovníku a rozmarýnu (169 Kč)

Gel 2v1 s olejem z bio čajovníku a rozmarýnu napěňte a vmasírujte do pleti. Poté opláchněte. Jemně odstraní nečistoty a přebytečný maz a zároveň pomůže přirozeně odstranit pupínky. Působí i jako prevence.

 
Připravila: Šárka
Foto: Oriflame
13. 1. 2011
 
 
 
 

 

 

 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků