Volný čas

Numerologie: energie dne 222

Sbírání kytiček

Dnes je speciální datum. 22.2.2024 se Venuše a Mars spojí ve Vodnáři. Proběhne jedna z nejvýznamnějších numerologických událostí roku.

Co znamená 222 v numerologii

22.2.2024 přináší meditativní energii. V numerologii je 222 andělské číslo, které představuje rovnováhu, harmonii a spolupráci. Pokud cítíte nějakou frustraci, snažte se být více flexibilní. Uspořádání hvězd a numerologie dne 22.2.2024 nám připomíná, že máme být důslední a žít v rovnováze. Buďte trpěliví. Nemůžete mít všechno hned. Věřte si a řiďte se svými instinkty.

Během tohoto měsíce se vyrovnají romantická Venuše a akční Mars. Může dojít k boji o vlastní prostor a možnost vyjádření svého já zejména ve vztazích. Prohloubí se naše spojení s ostatními lidmi a bude důležité uchovat si svou nezávislost. Sledujte nerovnováhu ve svých vztazích, které jste si třeba dříve nevšimli.

Zaměřte se na to, co vás baví a naplňuje. Možná odhalíte věci, které vám nevyhovují. Nebojte se je změnit. Nastavte si svůj život tak, jak chcete vy. Buďte pozitivně naladěni. Když budete dělat to, co vás baví, bude to pro vás jednodušší. Když si začnete plnit své sny, vaše realita vás bude naplňovat. Stačí malé, ale smysluplné změny. I malé kroky vedou k cíli.

Naslouchejte svému okolí a získávejte informace, které vás posunou dál. Pochopte své emoce a nenechte je, aby ničili to, o co usilujete. Než něco podniknete, dobře si to rozmyslete. Věřte své intuici a buďte autentičtí. Snažte se uvolnit všechny negativní emoce a nepřemýšlejte o nich. Umíte se těšit na věci, které si přejete. Tato možnost je lepší, než dosáhnut všeho hned, v ten moment, kdy po tom zatoužíte.

Nesnažte se hledat rychlá řešení a hledejte porozumění a spolupráci. Važte si těch, kteří vám pomohli v nouzi. Jste-li ve vztahu, dopřejte mu dostatek času k jeho rozvinutí. Nesměřujte ho tam, kde ho chcete mít. Budujte vzájemnou důvěru. Vše se děje z nějakého důvodu.

Připravila: Věra Hájková

Zdroj informací: Parade.com, zodiacsigns-horoscope.com, astrostyle.com
Zdroj fotografií: Freepik
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků