Volný čas

Rok 2024 z pohledu numerologie: můžete dosáhnout úspěchu a potřebujete rovnováhu

Sbírání kytiček

Podle numerologie mají čísla svůj význam. Způsobuje ho energie a vibrace, které vyzařují. Tak jako každý má své číslo data narození, má své číslo i každý kalendářní rok. Rok 2024 má číslo 8. Získáme ho sečtením všech čísel letopočtu 2024.

Co přináší rok 2024

Rok 2024 je rokem univerzálním, který nás přibližuje k dokončení devítiletého cyklu v roce 2025. Osmička je číslo síly. Představuje hojnost. Tento rok se vám může někdy zdát hektický. Připomeňte si, že je potřeba změnit některé věci, abychom dosáhli pokroku. Tento rok přináší možnosti růstu.

Chcete-li jeho energie využít, buďte ve svém jednání jasní a seriózní. Stanovte si jasné cíle, usnadní vám to jejich dosažení. Možná budete muset občas opustit svou komfortní zónu. Berte své cíle vážně. Mějte oči i srdce dokořán a buďte otevřeni novým příležitostem. Osmička je symbolem nekonečna a klade důraz na nalezení rovnováhy. Ať už mezi osobním a pracovním životem, hmotnými a duchovními zájmy, či čímkoli dalším.

Navíc je osmička považována za karmické číslo. To, co podniknete v tomto roce, může mít trvalé následky. Přemýšlejte o svých činech a zvažujte jejich důsledky.

Vibrace čísla 8

Číslo 8 má své pozitivní vibrace jako je úspěch a finanční zisky, zároveň si musíte dát pozor na jeho stinné stránky. Můžete být příliš pohlceni materialismem a honbou za mocí. Nezapomínejte, že ke svému štěstí potřebujete i zdravé vztahy a duchovní růst. Touha po moci může vést ke konfliktům.

Honění se za penězi a úspěchem může také vést k vyhoření. Najděte rovnováhu mezi svými ambicemi a péčí o sebe sama a své blízké. Snažte se o vůdčí myšlení, ale nezapomínejte i na spolupráci a empatii.  Rozhodujte se v souladu se svými etickými hodnotami. Nezapomeňte na sebereflexi a zachovejte si zdravý pohled na své cíle. Vyhýbejte se impulzivním finančním rozhodnutím. Nezapomínejte o sebe pečovat, relaxovat a vyhýbat se vyhoření. Pokud se vám něco povede, pochvalte se. Úspěch podporuje motivaci.

Připravila: Věra Hájková

Zdroj informací: www.mindbodygreen.com, astrostyle.com/
Zdroj fotografií: Pixabay
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků