Společnost

O co se vsadily Pavlína Danková s Olgou Lounovou

Víte, o co se vsadila Pavlína Danková se zpěvačkou Olgou Lounovou? Na libereckém běhu spolu uzavřely sázku. Pokud neuběhnou pětikilometrovou trasu běžeckého seriálu RunTour České pojišťovny pod třicet minut, budou muset jeden den roznášet obědy dětem v motolské nemocnici. A obě se pustily do trénování.

Pavlína přípravu opravdu nepodceňuje. „Začala jsem běhat, cvičím na power platu
a pravidelně vesluji. Ve čtvrtek odlétám s Milanem na olympiádu do Londýna, kde se pokusím okoukat nějaké tréninkové finty od našich atletů. Oba jsme příznivci zdravého pohybu a velkými sportovními fanoušky,“ dodala Danková, kterou kromě vidiny vytrénovaného těla žene vpřed i dobrý pocit. Výtěžek jednotlivých etap běžeckého seriálu RunTour České pojišťovny totiž poputuje na dětské kardiocentrum ve FN v Motole, kde Pavlína pracuje.

To zpěvačka Olga Lounová nosí pánské boty. Vše vyplulo na povrch při etapě běžeckého seriálu RunTour České pojišťovny v Liberci, kam Olga přijela ze závodu rallysprintu, jež absolvuje v pozici navigátora. Při převlékání do sportovního totiž zjistila, že připravené dámské běžecké boty jsou jí malé. To olympionik Jiří Magál měl opačný problém, a tak slovo dalo slovo a boty si před závodem vyměnili.


Co myslíte, jak sázka dopadne?

Připravila: Katka
Foto: archiv seriálu RunTour
2. 8. 2012
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků