Domácnost

Objevte úžasné BIO svíčky

Jste vyznavačkou životního stylu BIO? Pokud vás oslovuje ochrana životního prostředí, udržitelný rozvoj a láska k přírodě, oblíbíte si 100% přírodní kolekci svíček Beanswax, kterou přináší světoznámá značka Yankee Candle.

 

 Beach Holiday

Beach Holiday

Vosk vytvořený ze 100% přírodních sojových bobů a 100% přírodní knot – to jsou svíčky Beanswax®. Vosk je obohacen o nádherné svěží vůně přírody, koření a ovoce. Tyto svíčky provoní váš domov jemně a nenásilně a vaše mysl zůstane v harmonii s ekologicky přátelským přístupem. Samozřejmostí je, že při výrobě se nepoužívají žádná umělá barviva.

 
Balení je také ekologické – víčka jsou vyrobena z neošetřené borovice, pocházející z obnovitelných lesních zdrojů, malé balení v plechovkách je recyklovatelné a svíčky z ledového zeleného skla jsou také vyrobeny z recyklovaných materiálů.
 
Od šťavnaté sladké vůně Bountiful Fruits až po fantasticky čistou svěží vůni Open Space byly všechny inspirovány krásou matky přírody a pobytem na čerstvém vzduchu.
 
Svíčky jsou k dispozici ve 2 velikostech ve skleněném balení (menší za 550 Kč, větší za 600 Kč) a v cestovní malé plechovce, díky které si svou oblíbenou vůni můžete vzít kamkoli s sebou.
 
Autor: Zuzana
Foto: Yankee Candle

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků