Vánoce se pomalu blíží. Nadělte si s námi romantické pocity, lásku a naději díky filmu Pohádky pro Emu v hlavních rolích s Aňou Geislerovou a Ondřejem Vetchým. Premiéra této romantické komedie je 3. listopadu.

REŽIE : Rudolf Havlík 

KAMERA: Václav Tlapák 

HUDBA: Ondřej Konvička 

SCÉNÁŘ: Rudolf Havlík 

HRAJÍ : Anna Geislerová, Ondřej Vetchý, Ema Švábenská, Vilma Cibulková, Anna Polívková, Jiří Dvořák, Marek Taclík, Oldřich Vlach, Jana Bernášková, Petr Čtvrtníček, Věra Křesadlová 

Režisér a autor scénáře Rudolf Havlík si pro svůj druhý celovečerní snímek Pohádky pro Emu zvolil téma hledání lásky a štěstí i za cenu, že se musíte vzdát svého pohodlí a podstoupit nečekané dobrodružství. A možná právě situace, která se zdá být na počátku naprosto neřešitelná, vás nakonec může k tomu opravdu pohádkovému štěstí dovést. 

Petr Miller žije a pracuje již řadu let v Londýně. Zaběhaný rytmus jeho života jednoho dne přeruší zpráva z Prahy, kterou považuje za omyl nebo špatný vtip. Je otcem osmileté Emy a po nehodě její matky také její jediná šance, jak se vyhnout dětskému domovu. 

Petrovi převrátí nutnost soužití s dcerou, o jejíž existenci dosud neměl ani tušení, život doslova vzhůru nohama. Musí také přesvědčit sociálku, že roli rodiče zvládne. A proto je nutné najít pro Emu matku! Petr už dávno přestal věřit na lásku…Ale zázraky se občas dějí. 

Kromě Ondřeje Vetchého a Ani Geislerové uvidíte v titulní dětské roli Emu Švábenskou, dále Vilmu Cibulkovou, Annu Polívkovou, Marka Taclíka, Jiřího Dvořáka, Oldřicha Vlacha, Janu Bernáškovou a další. Písničku k filmu nazpíval Michal Hrůza.

Připravila: Katka
Foto: Falcon

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků