Akce

Pokladnice energií pro rok 2012

Sbírání kytiček

Pokud jste příznivci ezoteriky a zajímají vás všechny věci mezi nebem a zemí, měli byste zpozornět. Máte totiž jedinečnou příležitost setkat se s jedním z nejznámějších českých jasnovidců Stanislavem Brázdou alias Stanley Bradleym. V pondělí 12.prosince se v Praze koná seminář Pokladnice energií pro rok 2012. Co vás čeká?

Na semináři se dozvíte řadu praktických, rychlých a hlavně fungujících technik, které vám pomohou řešit problémy ve všech oblastech vašeho života. Jednoduchým způsobem se seznámíte s uvedením do nižší hladiny vědomí, vyzkoušíte si věštění nebo se dozvíte o možnostech diagnostiky zdravotního stavu a následně i léčbě zdravotních obtíží. Pod vedením Stanley Bradleyho a pomocí unikátní techniky nazvané Virtuální dům odhalíte kořeny svých životních obtíží týkající se např. minulosti, zdraví, financí, vztahů v rodině apod. Zároveň získáte nástroje jak tyto problémy řešit. Někteří z vás budou mít možnost vyzkoušet fenomén rodinných konstelací a zbavit se problémů přímo na místě!

Kdo je Stanley Bradley?
Stanley Bradley alias Stanislav Brázda se narodil 30. května 1948 v Děčíně. Své jasnovidné schopnosti má a využívá je již od dětství. Naučil se pracovat se siderickým kyvadlem, virgulí i kartami. Věští z křišťálové koule, vody i ohně. K jeho největším věštbám patří teroristický útok v New Yorku a Londýně, ničivé záplavy a uragán v České republice. Pomohl mnohým k vyléčení rakoviny, vyřešení neplodnosti či nalezení ztracených dětí. Přičinil se k záchraně tisíce životů a partnerských vztahů. Staví rodinné konstelace, radí v otázkách zdraví, vyhledává geopatogenní zóny a doporučí i to nejvhodnější bydlení či nasměruje firemní záměry. Všechny jeho publikace jsou bestsellery a mezi nejoblíbenější patří Jak se dožít 140 let či vlastní vykládací karty.

Seminář se koná v pondělí 12. 12. 2011 od 18.00 do 22.00 v Paláci Charitas, Karlovo náměstí 5, Praha 2. V předprodeji budou vstupenky od do 8. 12. a koupíte je za 400 Kč, na místě bude stát vstupné 600 Kč. Více informací hledejte na www.kodava.cz

Lexikon Moderní psychotroniky

Lexikon Moderní psychotroniky

Zajímá vás ezoterika? Jaké máte zkušenosti?

Napište nám své zkušenosti na mail redakce@mezizenami.cz. Ty nejzajímavější zveřejníme a vybereme dvě z vás, které získají sadu DVD s názvem LEXIKON MODERNÍ PSYCHOTRONIKY, jejichž autorem je právě Stanley Bradley.

 

 

 

 

 

 

Připravila: Zuzana
Foto: Archiv
1.12.2012

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků