Soutěže

Pomoc při bolestech kloubů, svalů, šlach a zad

Bolest zad není nic příjemného, což může potvrdit kde kdo.

Vždyť se s nimi ve svém životě setkalo dokonce 80% lidí. Nejdůležitější je si uvědomit, že bolesti zad musíme aktivně zvládat, ne jen pasivně trpět! 

Velká část bolestí je vyvolána zvýšeným napětím svalů podél páteře. Typickým projevem jsou hmatatelné zatvrdlé body, ze kterých se bolest rozšiřuje. 

Spouštěcím mechanismem bolesti zad bývá nejčastěji stres a přemíra zátěže. Další příčinou je ochablé svalstvo, které nezajišťuje dostatečnou pevnost postavení páteře. 

Pomoc při akutních i chronických bolestech kloubů, svalů, šlach a zad nabízejí dva přípravky z řady zdravotní kosmetiky české značky CutisHelp. Účinnou složkou přípravků je patentovaný olej extrahovaný speciální nechemickou cestou ze semen technického konopí, který má výrazné protizánětlivé a regenerační vlastnosti. 

CutisHelp DOLOR-END konopné mazání 

CutisHelp Dolorend konopné mazání

Je vysoce účinný přípravek při chronickém i akutním zánětlivém a bolestivém postižení pohybového aparátu. Aktivní složka: extrahovaný konopný olej, extrakt boswellia serrata. 

CutisHelp MENTOLEN konopné mazání 

CutisHelp Mentolen konopné mazání

Je přípravek pro zevní aplikaci při bolestech pohybového aparátu s výrazným chladivým efektem. Je možné jej používat i k lokálním masážím a jako účinný doplněk péče v případě sportovních aktivit nebo jakékoli nadměrné fyzické zátěže. Aktivní složka: extrahovaný konopný olej, mentol, olej z máty peprné. 

Produkty značky CutisHelp doporučují odborní lékaři a jsou k dostání výhradně v síti lékáren. 

Více na www.CutisHelp.com.

Tři z vás mohou vyhrát balíček na bolest kloubů, svalů, šlach a zad.

Soutěž probíhá od 22.prosince 2019 do 5. ledna 2020.


Vyhlášení vítěze soutěže

Na otázku
Jaký olej obsahuje mazání Mentolen?
zvolili správnou odpověď
mátový olej
uživatelé
1. místo - perfekta
2. místo - Naty
3. místo - Afrimona


Diskuze: příspěvků