Kosmetika

Předběhněte přírodu

Pokud vás příroda neobdařila dlouhými hustými řasami, nezoufejte! I s tím se dá něco dělat. Nemusíte si je uměle prodlužovat, ale zkuste přelstít přírodu.

Odborníci z vývojových laboratoří Dermacol objevili speciální bioaktivní látky, které podporují růst řas a jejich zhoustnutí. Díky nim vznikly dva převratné přípravky podporující přirozený růst řas i jejich rychlejší obnovu. Nyní můžete svým řasám dopřát dvojitý luxus a pečovat o ně celý den a celou noc a už za pět dní se těšit ze svých vlastních až o 32% delších a hustších řas.

 Rapid Glow Lash Mascara

Rapid Glow Lash Mascara
 S růstovou řasenkou RAPID GROW LASCH MASCARA (249 Kč) dosáhnete hned dvojitého efektu. Díky speciální technologii a jedinečnému složení řasy viditelně prodlužuje již při první aplikaci. Precizní kartáček rovnoměrně nanese sytou černou texturu i na ty nejkratší řasy, čímž jim dodá maximální objem a látky potřebné pro růst.
Bohatá krémová textura nejenže dodává objem, ale také řasy chrání a vyživuje, což zamezuje lámavosti a vypadávání. Tato řasenka navíc obsahuje speciální bioaktivní látky stimulující folikuly řas, které tak posilují a umožňují jejich okamžitý růst a celkovou obnovu. Řasám dodává hustotu a pružnost zabraňující jejich lámání. Obsažený pantenol poskytuje hydratační a regenerační schopnosti a rostlinné vosky řasy chrání před působením okolních negativních vlivů. K dostání v černé barvě.
 
 Rapid Grow Lash Serum

Rapid Grow Lash Serum
 Během noci naše tělo odpočívá a regeneruje. Když jsme v klidu, zpomalují se v lidském organizmu běžné denní procesy a jiné se naopak urychlují. Transparentní koncentrované sérum RAPID GROW LASH SERUM (169 Kč) dokáže tyto změny využít a urychlit růst řas v průběhu spánku. Unikátní bioaktivní komplex obohacený o posilující a ochranné přírodní složky obsahuje látku přirozeně stimulující růst řas, výtažek z květů bavlníku, který řasy chrání, prodlužuje a významně posiluje, Procapil pro lepší tvorbu kolagenu a složku pyšnící se obnovujícím a filmogenním efektem (tvoří ochranný film kolem řasy). Již za 4 týdny dosáhnou své maximální délky a v průměru povyrostou až o 3 mm. Sérum mimo růstu řas zajistí také jejich pevnost a flexibilitu, díky které se nebudou lámat a vypadávat. Používáním nočního séra podporujícího růst řas zajistíte svým řasám intenzivní péči během spánku.
 
Připravila: Šárka
Foto: Dermacol
27. 1. 2011
 
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků