Soutěže

První pomoc na kolo

Sbírání kytiček

Co je dobré mít kromě perfektně seřízeného kola, funkčního oblečení, mapy nebo navigace, svačiny a pití s sebou na cyklovýlet či cyklodovolenou? Určitě se Vám budou hodit dva přípravky české značky konopné zdravotní kosmetiky CutisHelp.

Jedná se o mast DEFEKT a krém OPRUDÍK. Možná se teď mnozí z vás usmívají, ale ti, kdo jeli na kole delší trasu nebo na něj sedli po delší době, nám dají určitě za pravdu. 

Konopná mast DEFEKT

CutisHelp mast defek

Konopná mast CutisHelp DEFEKT poskytuje rychlou a výjimečně efektivní pomoc při regeneraci pokožky. Hodí se na jakékoli poranění – odřeniny, říznutí, spáleniny apod. Podporuje obnovu pokožky a zabraňuje vzniku infekcí. Hojení je rychlé, jizvy prakticky neznatelné. Mast neobsahuje žádné návykové látky ani dráždivé konzervační složky, proto ji velmi dobře snášejí i lidé s přecitlivělou pokožkou, bez obav ji mohou používat děti. 

CutisHelp OPRUDÍK

CutisHelp Oprudík

Konopný krém CutisHelp OPRUDÍK je hypoalergenní a obsahuje extrahovaný konopný olej a zinek. Pomáhá rychle odstraňovat opruzeniny a účinně chrání i před jejich dalším vznikem jak u dětí, tak u dospělých. Velmi vhodná je také při sportu, běhání, delších túrách, jízdě na kole a dalších pohybových aktivitách. 

Přípravky zdravotní kosmetiky CutisHelp zakoupíte výhradně v lékárnách. 

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.CutisHelp.cz.

Tři z vás mohou vyhrát balíček CutisHelp na kolo.

Soutěž probíhá od 7. do 21. července 2019.

Foto: Cutishelp


Vyhlášení vítěze soutěže

Na otázku
Kolik výrobků obsahuje řada CutisHelp mimi?
zvolili správnou odpověď
4
uživatelé
1. místo - jankovych
2. místo - lipr
3. místo - asvetlikova

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků