Soutěže

Rychlé hojení přírodní cestou

Sbírání kytiček

Drobná poranění jako škrábnutí, říznutí, odřeniny či spáleniny jsou součástí našeho každodenního života.

CutisHelp konopná mast defek

Výjimečnou pomoc pro rychlou a bezproblémovou regeneraci poškozené kůže nabízí konopná mast CutisHelp DEFEKT. Podporuje obnovu pokožky a zabraňuje vzniku infekcí. Hojení je rychlé, jizvy prakticky neznatelné. Mast neobsahuje žádné návykové látky ani dráždivé konzervační složky, proto ji velmi dobře snášejí i lidé s přecitlivělou pokožkou, bez obav ji mohou používat děti, těhotné a kojící ženy. Díky svým výjimečným schopnostem se osvědčuje i při léčbě popálenin a bércových vředů. 

CutisHelp konopný krém Seborea

Dalším častým problémem, který pokožku potkává v dnešní náročné době je seboroická dermatitida. Na tyto obtíže je určený konopný krém SEBOREA, který velmi účinně pomáhá při nadměrné produkci kožního mazu se sklonem k tvorbě zánětlivých pupínků. Efektivně zklidňuje zarudnutí a šupení kůže a upravuje produkci kožního mazu. Dodává kožním buňkám potřebnou výživu pro zajištění jejich správné funkce. Působí proti aktivitě mikroorganismů a zabraňuje tak vzniku zanícených pórů. Je možno jej aplikovat i na další místa projevů seborey (hrudník, záda, okolí uší). Používá se jako běžný krém, je bez parfemace a zcela hypoalergenní a je i vhodným podkladem pro make-up. 

Aktivní složkou všech přípravků značky CutisHelp je patentově chráněný olej extrahovaný ze semen technického konopí. Širokou škálu produktů CutisHelp zakoupíte výhradně síti lékáren. 

Více na www.CutisHelp.cz.

Tři z vás mohou vyhrát balíček na hojení od CutisHelp.

Soutěž probíhá od 27. října do 4. listopadu 2019.

Foto: CutisHelp


Vyhlášení vítěze soutěže

Na otázku
Kolik přípravků obsahuje řada CutisHelp péče o tělo?
zvolili správnou odpověď
3
uživatelé
1. místo - koskoAlena
2. místo - Petraaholeckovaa
3. místo - Simonova Jaroslava

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků