Chcete se v kině nejen bavit, ale také trochu zasnít? Pak by vás mohla zajímat dnešní premiéra romantického snímku S láskou, Rosie. Ostatně – lásky není nikdy dost, v životě ani na filmovém plátně.

Žánr: romantická komedie

Režie: Christian Ditter

Hrají: Lily Collins, Sam Claflin, Christian Cooke, Suki Waterhouse

Čeká vás film plný omylů a chyb, ale také vztahových zápletek, zamilovanosti, lásky, sexu… Zkrátka máte se na co těšit. Protože láskyplná teorie a praxe se vždycky hodně liší. Určitě to také znáte – když se máme o lásce nejen bavit, ale také ji skutečně prožívat, zpravidla děláme chyby. A ty se pak snažíme rychlejším, či pomalejším tempem napravit.

 

Slavná dcera Lily Collins

Britská komedie vznikla podle knihy Kde končí duha, jejíž autorkou je Cecelia Ahernová. Mužskou část publika jistě zaujme, že se v hlavní ženské roli ukáže Lily Collins – dcera populárního zpěváka a hudebníka Phila Collinse, kterou jste nedávno mohli vidět například ve snímku Sněhurka.

 

Pozor na minulost

Ale zpátky k filmu. Můžou se děti, které spolu kamarádí, do sebe v dospělosti zamilovat? Výzkumy tvrdí, že jim v tom vždycky něco brání. Což je také případ hlavních hrdinů filmu, Rosie a Alexe. I oni se znají doslova od mateřské školky a jak vyrůstají, postupně se jeden druhému svěřují, samozřejmě i se svými láskami. Je to dobře, nebo to někomu může vadit?


Jak čas běží, Rosie zůstává v Dublinu, a Alex odjíždí studovat do Bostonu. Každý prožívá své vztahy, do života jim vstupuje manželství, děti. Představte si, že Rosie dokonce Alexe seznámí s jednou pěknou blondýnkou…?! Udělaly byste to, milé dámy, kdybyste ve skutečnosti měly o dotyčného pána vlastně samy zájem? Život někdy tropí hlouposti…Ale až v kině se dozvíte, zda bude mít tahle pohádka pro dospělé šťastný konec.

Připravila: Marcela
Foto: Bontonfilm
15. 1. 2015
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků