Knihy

Knižní recenze: Sarah Jio – Vzpomeň si na lásku

Sbírání kytiček

Kniha, která potěší všechny, kdo si potrpí na klasické romantické čtení.

DĚJ

Kailey žije se svým snoubencem Ryanem v Seattlu a nic jí nechybí. Ryan jí oddaně miluje a Kaileyna novinářská kariéra je natolik úspěšná, že může konečně psát o tom, co jí nejvíc zajímá a o tom, o čem je přesvědčená, že to má smysl – o skutečných problémech ve městě, o lidech, kteří potřebují pomoc, o penězích, které někde přebývají a jinde chybí. Jeden večer na skvělé večeři s Ryanem si poněkolikáté uvědomí, jaké má štěstí a těší se na budoucnost. Na cestě z restaurace se střetne s mužem, který byl její velkou láskou, ale jednoho dne bez vysvětlení zmizel.

Sarah Jio – Vzpomeň si na lásku
Sarah Jio – Vzpomeň si na lásku

Není pochyb, že je to její bývalý přítel Cade. Jenomže vypadá jako bezdomovec, je hubený, zarostlý, špinavý. Ještě horší je, že to nemá evidentně v hlavě v pořádku, protože Kailey nepoznává, a nejspíš se ani neorientuje v tom, kde je a co se s ním děje. Zmatená Kailey nastoupí s Ryanem do taxíku a usilovně přemýšlí, co se s ním mohlo stát a co to pro ní znamená.

Hned druhý den se pokusí Cadea najít a zjistit, co se mu stalo, a jestli by mu nemohla pomoct. Problém je, že Cadea opravdu milovala a ohrožuje tak svůj současný šťastný život. Její následující dny nebudou jednoduché a přípravy na svatbu budou to poslední, na co bude myslet. Pozná svojí skutečnou lásku za tak nezvyklých okolností?

DOJMY

Tak tohle je příjemné překvapení. Jedna knížka z edice Srdcovky s podobně roztomilým a lákavým obalem už se mi jednou dostala do ruky a moc mě nebavila. Ale příběh střetnutí dávné silné lásky, která rozhodně nebyla dokonalá a harmonického vztahu, na který se lze spolehnout, je vyloženě napínavá. Pokud hledáte něco milého na dlouhé letní večery, k vodě nebo na dovolenou, sáhněte po ní. Vejde se do každé tašky a vykouzlí vám úsměv na tváří. A o to u téhle edice většinou jde.

P.S.: V příběhu figuruje pes. A od určitého okamžiku už o něm není ani zmínka. Tak to jenom taková malá výtka k ději.

Autor: Jitka Králová

Zdroj informací: Albatros Media
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků