Soutěže

Sbírejte kytičky a vyhrajte Cannabellum krém na obličej s kyselinou hyaluronovou

Trápí vás nějaké kožní problémy? Vyzkoušejte konopnou kosmetiku Cannabellum.

Extrahovaný konopný olej obsažený v kvalitní konopné kosmetice se vyznačuje vynikajícími protizánětlivými, antibakteriálními, regeneračními a výživovými vlastnostmi. Je to nejbohatší a zároveň nejvyváženější přírodní zdroj esenciálních mastných kyseliny skupiny omega -3, -6 a -9, které potřebujete pro správné fungování nejen kožních buněk. Pokožku zklidňuje, vyživuje a posiluje její odolnost vůči dráždivým vlivům, proto je ideálním prostředkem při kožních problémech. 

Cannabellum krém na obličej s kyselinou hyaluronovou s dlouhotrvajícím hydratačním účinkem

Cannabellum krém na obličej s kyselinou hyaluronovou

Do hloubky hydratuje zralou pleť i pokožku s prvními příznaky stárnutí, chrání ji před volnými radikály a obnovuje její kondici. Zvyšuje elasticitu pleti a vyhlazuje vrásky. 

Aktivní látky: 

CBD – kanabidiol ve formě krystalu, což je nepsychoaktivní kanabinoid s výrazným terapeutickým potenciálem 

Olej z konopných semínek – bohatý na nenasycené mastné kyseliny, zvyšuje přirozenou ochranu vlasů a pokožky • Kyselina Hyaluronová – hydratuje a vyhlazuje vrásky 

Bambucké máslo – obsahuje vitamíny E, A a K, které jsou hlavními faktory zodpovědnými za hydratační účinky 

Mandlový olej – nejcennější rostlinný olej, regeneruje pokožku, dodává pocit hebkosti Krém je určen pro každodenní péči o pokožku obličeje, krku a dekoltu, ideálně ráno a večer, vždy po omytí/odlíčení.

Více informací najdete na cannabellum.cz.

Jedna z vás, která do konce února nasbírá nejvíce kytiček, vyhraje Cannabellum krém na obličej s kyselinou hyaluronovou . Pokud nasbírá více čtenářek nejvíce kytiček, jednu vylosujeme. Stačí sbírat kytičky u článků a novinek na mezizenami.cz. Každá kytička se dá prokliknout tři dny od zveřejnění 28. února dva dny a 29. února jeden den od zveřejnění. Kytička je viditelná pouze po přihlášení.

Foto: CannaBellum

Výherce:

Jarupro………………………….45 kytiček


Diskuze: příspěvků