Soutěže

Sbírejte kytičky a vyhrajte neónové laky na nehty Miracle Gel™ od Sally Hansen®

Oslavte příchod léta s novou limitovanou edicí neonových laků na nehty Miracle Gel™ Summer Neon Collection od Sally Hansen® a nastartujte tak oslavu života v zářivých barvách.

Laky Miracle Gel™ jsou #1 v gelových hybridních lacích v US. Nová limitovaná edice dodá vaší manikúře super pop barvy s extrémní pigmentací. Kolekce Sally Hansen® Miracle Gel™ Summer Neon Collection obsahuje šest odstínů, zahrnující celé barevné spektrum od světlých po tmavé odstíny, od citronové až po tyrkysovou.

Tyto odstíny jsou dostupné s různými finiši a jsou tak skutečně jedinečné.  V nejsvětlejších odstínech si vyberete mezi elektricky svítivě žlutou Lemon Drop Pop a třpytivě růžovou My Flavourite. V sytějších odstínech můžete vybírat mezi úžasnou růžovou Un-cone-ditional Love či tmavší fialovou Worth Melting For. Pokud chcete více šokovat, pak je načase sáhnout po modře neonové Anything is Popsicle či božské tyrkysové Sea-riously Cool.

O Sally Hansen® Miracle Gel™ Summer Neon Collection

Se dvěma vrstvami barevného laku Sally Hansen® Miracle Gel™ a jednou vrstvou vrchního laku Sally Hansen® Miracle Gel™ jste jen dva jednoduché kroky od vaší zatím nejtrvalejší neonové manikúry, a to bez potřeby UV lampy.

Jedna z vás, která do konce června 2023 nasbírá nejvíce kytiček, vyhraje laky na nehty Sally Hansen® Miracle Gel™ Summer Neon Collection. Pokud nasbírá více čtenářek nejvíce kytiček, jednu vylosujeme. Do slosování zařadíme všechny čtenáře, kteří budou mít správný maximální počet kytiček, který odpovídá počtu příspěvků, u kterých bylo možné kytičku sebrat. Každá kytička se dá prokliknout tři dny od zveřejnění. 29. června dva dny a 30. června jeden den od zveřejnění. Kytička je viditelná pouze po přihlášení.

Soutěž probíhá od 1. do 30. června 2023.

Výherce:

maman……………………..81 kytiček

Zdroj informací: Coty
Zdroj fotografií: Coty


Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků