Soutěže

Sbírejte kytičky a vyhrajte novou vůni Maxima od Avonu

Nová dámská vůně Maxima je inspirována bohyní Hestia, která představuje koncentraci, duševní pokoj a vazbu mezi starým a novým. Jejím symbolem je kruh, ve kterém udržuje věčný oheň. Zmocněte se tak s voňavou novinkou božského ohně, nechejte vzplanout svou vnitřní sílu a zanechte po sobě výraznou stopu.

Svůdná květinovo-orientální dřevitá vůně s mihotavými vznešenými tóny květu smilu písečného symbolizujícím věčnost, jehož olej slibuje věčné mládí a o kterém se říká, že se dokáže dostat k ranám v našem nitru a jemně je zacelit. 

Smil písečný se v této unikátní vůni snoubí se zářivou sametovou nektarinkou a oslnivými tóny jasmínových květů. Získejte oheň bohů, zažehněte jím svou vnitřní sílu a zanechte po sobě stopu. Maximum uvnitř vás. Hřejivá pryskyřicová vůně, která nekonečně dlouho přetrvává v konejšivě klidném květinovém buketu. 

HLAVA: Zářivá nektarinka uchvacuje pozornost velmi působivou smetanově sametovou smyslností. 

SRDCE: Oslnivé tóny jasmínových květů podtrhují osobnost nositelky svým opulentním tónem indolu, který skýtá nejvíce energie. 

ZÁKLAD: Nezapomenutelné rustikální a lékořicové tóny květu smilu písečného propůjčují hřejivý, pryskyřicový odstín, který nekonečně dlouho přetrvává v konejšivě klidném překvapivém květinovém základu vůně. 

Autorem této vůně je věhlasný parfumér PASCAL GAURIN. 

Jedna z vás, která do konce října nasbírá nejvíce kytiček, vyhraje novou vůni Maxima od Avonu. Pokud nasbírá více čtenářek nejvíce kytiček, jednu vylosujeme. Stačí sbírat kytičky u článků a novinek na mezizenami.cz. Každá kytička se dá prokliknout tři dny od zveřejnění 30. října dva dny a 31. října jeden den od zveřejnění. Kytička je viditelná pouze po přihlášení.

Foto: Avon

Výherce:

perfekta…………………………………..49 kytiček


Diskuze: příspěvků