Soutěže

Sbírejte kytičky a vyhrajte parfém Luminata od Avonu

Sbírání kytiček

Parfém Luminata je o vnitřním světle, které v sobě nosí každá žena a dokáže ho rozzářit.

Je to právě to vnitřní světlo, které vychází z naší podstaty. Ta vibrace, která říká že nám je dobře. K tomu, abychom takhle zářily, potřebujeme cítit lásku. A nemluvím jen o té, mezi mužem a ženou. Láska má mnohem víc podob a vůní. Láska je štěstí, spokojenost, rovnováha, klid i občasný neklid, který nás přirozeně žene vpřed. Jako elektrický proud. Permanentní pohyb euforie. Občas záříme méně, jindy více. Ale udržovat v sobě to vnitřní světlo je jako udržovat věčný oheň. Povinnost. My samy musíme chtít a snažit se nejvíc. 

Okouzlující kompozice, která podtrhne vaši svůdnost bujnými tóny bílé pivoňky, lahodným akcentem šťavnaté hrušky a sladkým aromatickým akordem smyslné vanilky

Jedna z vás, která do konce května nasbírá nejvíce kytiček, vyhraje parfém Luminata od Avonu. Pokud nasbírá více čtenářek nejvíce kytiček, jednu vylosujeme. Stačí sbírat kytičky u článků a novinek na mezizenami.cz. Každá kytička se dá prokliknout tři dny od zveřejnění 30. května dva dny a 31. května jeden den od zveřejnění. Kytička je viditelná pouze po přihlášení.

Soutěž probíhá od 1. do 31. května 2019.

Foto: Avon

Výherce:

tureckova …………………….54 kytiček

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků