Soutěže

Sbírejte kytičky a vyhrajte vůni Avon Eve Privé

Sbírání kytiček

Sníte o vůni, která je jedinečná jako vy sama? Parfémovaná voda Eve Privé vám nabízí osobitou kompozici, která bude stejně originální jako otisk vašich prstů.

Složení: osobní vůně individuálně vytvořená při kontaktu s pokožkou.
Hlavní vonné tóny: červené jablko, okvětní lístky jasmínu, akord bílého pižma

Eve Privé Eau de Parfum je naše první jedinečná osobní vůně, která vám umožní vytvořit jedinečnou kompozici, jež bude výhradně vaše. Ve všech tónech kompozice se objevuje rafinovaný akord bílého pižma, který okamžitě splyne s vaší pokožkou a vytvoří harmonickou osobní vůni. Doplňují ji svěží tóny křehkého jablka a jemná, ale výrazná vůně okvětních lístků jasmínu. Parfémovaná voda Eve Privé vám připomene, jak výjimečná jste!

Jedna z vás, která do konce března 2024 nasbírá nejvíce kytiček, vyhraje parfemovanou vodu Avon Eve Privé. Pokud nasbírá více čtenářek nejvíce kytiček, jednu vylosujeme. Do slosování zařadíme všechny čtenáře, kteří budou mít správný maximální počet kytiček, který odpovídá počtu příspěvků, u kterých bylo možné kytičku sebrat. Každá kytička se dá prokliknout tři dny od zveřejnění. 30. března dva dny a 32. března jeden den od zveřejnění. Kytička je viditelná pouze po přihlášení.

Soutěž probíhá od 1. do 31. března 2024.

Zdroj informací: Avon
Zdroj fotografií: Avon


Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků