Společnost

Simona Krainová exkluzivně s Czechoslovak Models

Sbírání kytiček

Topmodelka Simona Krainová a přední modelingová agentura Czechoslovak Models se dohodly na vzájemné spolupráci. Czechoslovak Models bude modelku zastupovat exkluzivně. Simona Krainová se tak zařazuje po bok Evy Herzigové, Daniely Peštové, Pavlíny Němcové nebo Terezy Maxové, které již agentura Czechoslovak Models zastupuje.

Simona Krainová, podle magazínu Stuff jedna z padesáti nejvíce sexy žen světa, nechyběla na titulní straně žádného z prestižních módních časopisů, spolupracovala s předními fotografy a stala se tváří mnoha exkluzivních kosmetických či módních značek. „Měla jsem v posledních týdnech více nabídek, nicméně Czechoslovak Models se stala ve finále jasnou volbou. Jde o agenturu se silnou tradicí na českém trhu, která se po změně majitele stala i nejdynamičtější modelingovou agenturou v Čechách. Věřím, že naše spojení může být velmi produktivní,” řekla v souvislosti se svým rozhodnutím Simona Krainová.

Agentura Czechoslovak Models podpisem smlouvy se Simonou Krainovou pokračuje v novém směru, který odstartoval vstup finančníka Václava Dejčmara do agentury na podzim 2010. Czechoslovak Models se od té doby orientuje na nové trhy a více než dříve pružně reaguje na aktuální trendy ve fashion byznysu. Nové projekty tak doplňují odborně respektované a veřejností ceněné svátky módy Prague Fashion Weekend a Bratislava Fashion Weekend, které Czechoslovak Models pravidelně pořádá. „Jsme přesvědčeni, že Simona nám pomůže v naší expanzi a při nových projektech zaměřených na progresivní pohled na módu a vše s ní související. Simona je naprostým zosobněním ženské krásy a úspěšné modelingové ikony,“ uvedl k uzavření exkluzivní smlouvy marketingový ředitel Czechoslovak Models Mario Sečkár.

Připravila: Zuzana

Foto: Czechoslovak Models a Simona Krainová

6.3. 2012

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků