Kosmetika

Slavnostní večerní líčení

Chystáte se na vánoční večírek? Vyzkoušejte limitovanou edici večerního líčení s metalickými odlesky od Alciny.

Zaměřeno na oči
 

Eye Shadow Trilogy

Eye Shadow Trilogy

Eye Shadow Trilogy

Vybrat si můžete  ze dvou tipů paletek:
magic – hnědé tóny
dramatic – šedé tóny
Oční stíny a pudrové linky v jedné kazetě doplněné zcela inovativním tříkrokovým aplikátorem. Stíny dlouho vydrží a září jemným saténovým leskem, vedle toho pudrová linka je matná.

  • Nejsvětlejší barevný tón ze stínů Eye Shadow Trilogy naneste štětečkem trojitého aplikátoru na celé víčko a pokračujte až pod obočí.
  • Kulatou částí trojitého aplikátoru naneste středně tmavý tón na celé horní víčko ve tvaru banánku (vystínujte oblast nad horními řasami, ve vnějším koutku a těsně nad okem).
  • Nejtmavší barvu naneste speciálním pevným aplikátorem jen do oblasti nad horními řasami a vytvořte přirozeně tvarovanou matnou linku. Spodní víčko pak lehce vystínujte středním tónem pomocí štětečku.
  • Na spodní i horní řasy naneste v silné vrstvě Perfection Cream Mascaru. Novou řasenku 3 v 1 pro bohaté, extra dlouhé a pružné řasy. Řasenka se lehce nanáší, má dlouhotrvající efekt a je voděodolná. V odstínu temně černá.

Svůdné rty
 

Metallic Lip Gloss

Metallic Lip Gloss

Na rty naneste lesk na rty Metallic Lip Gloss.

Dlouhotrvající metalický lesk na rty s vinylovým efektem. Obsahuje pečující arganový olej a vitamin E, které ochrání vaše suché a křehké rty v zimních měsících. Neobsahuje parfemaci!

Chystáte-li se na party, zvolte Look Magic. K hnědé paletce stínů Eye Shadow Trilogy využijte lesku Metallic Lip Gloss v odstínu crocant. Tato varianta je decentnější, proto se hodí na vánoční večírky.

Chcete-li vyzkoušet výraznější líčení, zvolte Look Dramatic. Použijte paletku stříbrných tónů Eye Shadow Trilogi a lesk v odstínu copper.

Připravila: Katka
Foto: Alcina
12. 12. 2011

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků