Soutěže

Soutěž o Age Reversist

Firma Farmasi, pro kterou pracuji, nabízí širokou škálu produktů nejen pro krásu, které jsou unikátní díky svému šetrnému složení.

Neobsahují totiž škodlivé parabeny, barviva a zbytečnou chemii, a tak jsou vhodné i pro lidi s extrémně citlivou pokožkou. Pro ženy, které chtějí bojovat s vráskami, doporučuji řadu Age Reversist, která obsahuje výtažky z červené řasy Laminaria a mořského rostlinného planktonu. 

V nabídce máme čisticí gel, pleťové sérum, hydratační krém a oční krém. A navíc takový ,,malý velký“ zázrak, o kterém bych vám ráda více napsala – Age Reversist speciální péči. Krabička obsahuje 30 pytlíčků. Jeden pytlíček bohatě stačí na obě strany očního okolí. Nanášíme tenkou vrstvu jemným vklepáváním na čistou, hydratovanou pleť. Poté necháme 10-15 minut působit a nehýbeme mimikou. 

Výsledkem jsou vyhlazené vrásky, kohoutí stopy, zmenšené otoky, méně viditelné kruhy pod očima. Teprve poté se líčíme. Efekt vyhlazení vydrží 6-8 hodin, díky pravidelnému používání bojujete proti vráskám i dlouhodobě. 

Jak speciální péče zapůsobila na mé zákaznice, můžete vidět na fotkách. Přikládám odkaz na mé webové stránky, kde můžete vidět video, jak jsem vyhladila vrásky své babičce: kosmetika-farmasi.cz/videa/ Pokud vás produkt zaujme, můžete si ho zde i objednat. 

Odpověď na soutěžní otázku najdete na www.kosmetika-farmasi.cz.

Použítí Age Reversist speciální péče před a po

Tři z vás mohou vyhrát každý 10 pytlíčků.

Soutěž probíhá od 15. do 29. prosince 2019.

Foto: Farmasi


Vyhlášení vítěze soutěže

Na otázku
Jak se jmenoval doktor, který Farmasi založil?
zvolili správnou odpověď
Dr. C. Tuna
uživatelé
1. místo -
2. místo - slepicka
3. místo - sestricka


Diskuze: příspěvků