Soutěže

Soutěž o balíček kosmetiky Bulldog pro muže

Hledáte kosmetiku určenou pro muže? Vyzkoušejte přípravky od značky Bulldog.

Všechny produkty jsou zaměřeny čistě na muže a obsahují úžasné přírodní ingredience. Jsou od základů navrženy pro péči o mužskou pokožku. 

Byly vytvořeny tak, aby fungovaly jednoduše a efektivně při řešení konkrétních problémů, s nimiž se potýká mužská pokožka. Ať už je to mastnota nebo naopak suchá kůže, nemusí muži vypadat jako starý vrásčitý buldok. Bulldog zná odpověď. S vášní řeší vše, co dává do svých produktů, a chce, aby se muži o sebe starali co nejlépe. Aby se zajímali o to, co si dávají na obličej, stejně jako o to, co si servírují na talíř. 


Bulldog holicí strojek originál bamboo 

Dopřejte si kvalitní oholení od expertů s Bulldog holicím strojkem Original Bamboo. 5 kalených ocelových břitů a zvlhčující proužek usnadní každé vaše holení. Originální rukojeť z bambusu a obal, který je vyrobený z recyklovaného materiálu jsou navíc šetrné k přírodě. Součástí holicí strojku je také přesný zastřihovač, díky kterému dosáhnete požadovaného stylingu vašich vousů. Originální bambusový holicí stroje značky Bulldog má vše, co potřebujete pro dokonalé oholení. 


Bulldog balzám po holení 

Byl speciálně navržen pro každodenní péči o normální pleť. Složení s výtažky z aloe vera, camelinového oleje a zeleného čaje dodají vaší pleti po každém oholení pocit zklidnění a potřebnou hydrataci. Bulldog balzám po holení byl speciálně vytvořen pro snadné vstřebávání do pokožky bez zanechání pocitu mastnoty nebo lepkavosti.


Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.bulldogskincare.com.


Dva z vás mohou vyhrát balíček kosmetiky pro muže Bulldog.


Soutěž probíhá od 1. do 15. března 2020.


Foto: Bulldog


Vyhlášení vítěze soutěže

Na otázku
Kde se zrodila značka Bulldog?
zvolili správnou odpověď
ve Velké Británii
uživatelé
1. místo - kvetinka12
2. místo -
3. místo -Diskuze: příspěvků