Soutěže

Soutěž o cyklistické oblečení od CRAFTU

S nástupem nové cyklistické sezóny přichází CRAFT s novými kousky pro cyklistky. Nová vysoce technicky propracovaná kolekce CRAFT EMPRESS je určená pro cyklisty, které si chtějí dopřát vynikající kvalitu a užít maximální komfort.

Dámský dres CRAFT Empress 

Dres jako stvořený pro ta největší vedra. Extrémně lehký a jemný materiál, který poskytuje chladivý efekt a rychle schne je střižen do opravdu sportovního fitu. Meshové panely v exponovaných zónách zajišťují maximální ventilaci a technologie UPF 50+ na zádech a rukávech chrání pokožku před pronikáním UV záření. 

Dámský dres CRAFT Empress

Dámský dres bez rukávů CRAFT Hale Glow 

Pokud nepreferujete vypálené proužky uprostřed paží, je tento dres bez rukávů právě pro vás. Potěší příjemně upnutým střihem a extrémně lehkým materiálem, ve kterém vám bude příjemně i v těch největších vedrech.

Dámský dres bez rukávů CRAFT Hale Glow

Cyklosukně CRAFT Free 

Dámy, pro vás, které se nebojíte být elegantní v každé situaci CRAFT zařadil do kolekce dámskou cyklosukni. Pro maximální pohodlí má sukně uvnitř odnímatelné boxerky s cyklistickou vložkou Infinity C3. Možná nejdůležitějším faktorem, který ovlivňuje zážitek z jízdy na kole, je příjemný, a hlavně bezbolestný posed na sedle. K němu velkou měrou přispívá vedle vhodně zvoleného sedla také správný výběr cyklistických kalhot, které obsahují cyklistickou vložku. Z celkového počtu pěti různých vložek, které CRAFT nabízí, si vybere každý, kdo hodlá trávit čas v sedle kola. Právě správná cyklistická vložka může rozhodnout jestli budete jízdu na kole den po dni milovat, nebo den za dnem ještě více nenávidět. Vybrat si tu správnou můžete zde 

Cyklosukně CRAFT Free

Odpověď na soutěžní otázku můžete hledat na www.craft.cz.

1. Cena – Dámská dres CRAFT Empress 

2. Cena – Dámský dres bez rukávů CRAFT Hale Glow 

3. Cena – Cyklosukně CRAFT Free

Soutěž probíhá od 7. do 21. dubna 2019.

Foto: Craft


Vyhlášení vítěze soutěže

Na otázku
Kolik barevných variant dresu CRAFT Empress (1906067) značka CRAFT pro sezónu jaro/léto 2019 nabízí.
zvolili správnou odpověď
3
uživatelé
1. místo - jerabinka
2. místo - pikan
3. místo - doutera


Diskuze: příspěvků