Soutěže

Soutěž o dvě vstupenky na kosmetický veletrh

Sbírání kytiček

Už se těšíte? Poprvé v historii, dva největší veletrhy kosmetiky, kadeřnictví, nehtového designu a zdravého životního stylu, spojily své síly.

Na jednom jediném místě, za jedno vstupné, se můžete vydat na dámskou jízdu plnou nezapomenutelných zážitků a nových zkušeností získaných od profesionálů ze všech beauty oborů. Tady si milé dámy nadělíte to, co si opravdu zasloužíte. Dokonalou péči a výběr toho nej pro vaši tvář, tělo i duši. A díky veletržním slevám navíc ušetříte. Tedy váhání a rozmýšlení není na místě. 

Otázky zní jasně. 

Kdy? 15. – 16. 3. 2019. 

Kde? Na výstavišti PVA PRAHA EXPO v Letňanech. 

Přesně tady vás rozmazlí veletrhy INTERBEAUTY PRAGUE a WORLD OF BEAUTY & SPA. Těší se na vás několik stovek vystavovatelů zastupujících stovky prestižních značek. INTERBEAUTY PRAGUE představí to nejlepší z nehtového designu, kadeřnictví a dalších oborů spojených s krásou. WORLD OF BEAUTY & SPA je zaměřen na současné trendy v kosmetických oborech, zejména na anti-aging, dermatokosmetiku, modelaci postavy, wellness, relaxaci, manikúru, pedikúru a zdravý životní styl. 

Dvoudenní program v PVA EXPO PRAHA Letňany bude opravdu nabitý a rozmanitý. Další důležité informace, včetně předprodeje vstupenek a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.veletrhkosmetiky.cz.

Tři z vás mohou vyhrát dvě vstupenky na kosmetický veletrh.

Soutěž probíhá od 3. do 10. března 2019.

Foto: Veletrh kosmetiky


Vyhlášení vítěze soutěže

Na otázku
Kde se letos na jaře poprvé koná jedinečný souběh veletrhů Interbeauty Prague a World of Beauty a Spa?
zvolili správnou odpověď
PVA EXPO Praha v Letňanech
uživatelé
1. místo - Heluska
2. místo - judi
3. místo - p.u.s.a

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků