Soutěže

Soutěž o KetoMix Kolagen s kyselinou hyaluronovou pro krásu i zdraví

Máte málo pohybu, trápí vás stres, nejistota, minimum sociálních kontaktů. To vše může způsobit, že vaše tělo má méně energie a je vyčerpané. První náznaky únavy se projevují nejen v povadlé pleti, propadlých tvářích, ale unavená je i vaše pokožka.

Stres může stát třeba i za lámavostí nehtů, padáním vlasů nebo bolavými klouby. Často prostě nestačí jen kvalitní kosmetika nebo šampóny, tělu je potřeba dodat výživu i zevnitř. A je to jednodušší, než byste si možná mysleli. 

Kolagen jako nezbytná složka pro tělo 

Kolagen je bílkovina, kterou si vaše tělo dokáže přirozeně vytvářet, a která působí jako pojivo nejen v kostech, šlachách, vlasech, nehtech, ale především je nepostradatelnou složkou pokožky. Podílí se na pevnosti a pružnosti pleti a pomáhá potlačit nebo omezit výskyt vrásek. Bohužel, přirozená tvorba kolagenu od 25. roku života klesá a po 45. roce už si tělo kolagen nevytváří vůbec. Proto je potřeba ho tělu dodávat. Výrazně tak omezíte nejen viditelné známky stárnutí, jako jsou vrásky a snížená pružnost pokožky, ale s jeho pomocí udržíte ve formě i vaše chrupavky nebo šlachy. 

Kompletní péče v jedné dávce 

KetoMix kolagen s kyselinou hyaluronovou se výrazně podílí na péči o kosti, chrupavky, vlasy, řasy a nehty. Významně pomáhá i v boji proti vráskám. Obsahuje kolagen, který je hydrolyzovaný. Což velmi zjednodušeně znamená, že je snadněji přijatelný pro lidské tělo a vstřebá se přesně tam, kde má. Kromě toho je v produktu obsažen i vitamin C, který posiluje imunitu. 

KetoMix kolagen s kyselinou hyaluronovou

KetoMix kolagen je balen v praktickém balení 30 sáčků. Pro dostatečný přísun kolagenu stačí denně rozmíchat jeden sáček s vodou a vypít. Péče o zevnějšek postupem času přestává stačit, proto se zaměřte i na péči zevnitř. Začít můžete už dnes.

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.ketomix.cz.

Tři z vás mohou vyhrát KetoMix kolagen s kyselinou hyaluronovou.

Soutěž probíhá od 7. do 21. března 2021.

Připravila: Katka Soušková
Zdroj: Ketomix

Foto: Ketomix


Vyhlášení vítěze soutěže

Na otázku
Česká značka KetoMix nabízí KetoMix Kolagen s kyselinou hyaluronovou s příchutí:
zvolili správnou odpověď
lesní směs
uživatelé
1. místo - hrnecek0
2. místo - fonik
3. místo - excile


Diskuze: příspěvků