Soutěže

Soutěž o kvalitní sójové výrobky

Sbírání kytiček

Sklouzli jste ve svém jídelníčku do zajetých kolejích? Kupujete stále ty stejné osvědčené výrobky a připravujete pořád dokola několik oblíbených jídel? Zkuste to změnit a objevte pestré chutě sójových výrobků.

Sójové výrobky na nás vykukují z regálů každého obchodu se zdravou výživou a není se čemu divit, sója má řadu zdravotních benefitů a je oblíbená především jako bohatý zdroj bílkovin, proto bývají produkty z ní vyhledávané především mezi vegetariány a vegany. 

Pokud chcete zdravě zpestřit jídelníček, tak sójové produkty jsou správnou volbou. Ale není sójový výrobek jako sójový výrobek. Na trhu je na výběr pestrá paleta sójových výrobků, ale liší se kvalitou. Značka Soyka používá pouze geneticky nemodifikované boby v BIO kvalitě od rakouských farmářů, které podléhají přísným kontrolám. A jejich produkty mají ve svém složení oproti jiným sójovým výrobkům vyšší podíl sóji. 

Sóju můžete do svého jídelníčku zařadit velice snadno, stačí občas mléčný výrobek nahradit sójovým. Na výběr máte z pestré škály produktů jako jsou sójová mléka, jogurty, majonéza, smetana, kefír, tempeh, tofu atd. Například sójové mléko se skvěle hodí do ovesných kaší, koktejlů nebo ovocných smoothie. Pokud patříte mezi fanoušky pestrých chutí, tak jistě oceníte sójová mléka s příchutí, Soyka připravuje mléka s vanilkou, karobem nebo kardamomem. 

I při letní grilovačce oceníte benefity sóji. Horké letní počasí často odrazuje strávníky od skvělé chuti majonézy z obav před salmonelou. Sójová majonéza Soyka neobsahuje vajíčka, ale jen rostlinné ingredience, jako jsou sójové boby BIO, slunečnicový olej BIO, vodu, jablečný ocet BIO, pšeničný sirup BIO, hořčičné semínko. Časté obavy z nepříjemných zažívacích problémů z vajíček v sójové majonéze vás už nemusí trápit. 

Základem zdravého jídelníčku je pestrost a důraz na kvalitu potravin, proto i při výběru sójových výrobků vsaďte na kvalitní produkty z geneticky nemodifikovaných sójových bobů v BIO kvalitě.

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.soyka.bio.

Tři z vás mohou vyhrát balíček sojových výrobků od Soyky.

Soutěž probíhá od 28. července do 11. srpna 2019.

Foto: Soyka


Vyhlášení vítěze soutěže

Na otázku
Jaký podíl sóji najdete v sójovém „mléku“ natural Soyka?
zvolili správnou odpověď
11 %
uživatelé
1. místo - kalamajka23
2. místo -
3. místo - kraska

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků