Soutěže

Soutěž o LipoCMoringu s vitaminem C

Vitamin C je zásadní pro naši imunitu, zajišťuje základní fungování imunitního a nervového systému. Bez vitaminu C by nefungovaly základní buňky, které likvidují v organismu všechny cizorodé a tělu nebezpečné látky.  Nefungovala by lymfocytová část obranných mechanismů působící proti běžným nebo civilizačním nemocem.

Dostatek vitaminu C potřebuje nutně i náš nervový sytém, respektive mozek. Byl prokázaný vliv vitaminu C na jeho fungování včetně pozitivního vlivu na naše IQ.

Nedostatek vitaminu C může stát za naší únavou a fyzickým a psychickým vyčerpání a snižuje také tvorbu kolagenu, který je důležitý pro pevnost tkání.

Lipozomální forma vitaminu C

Máme několik možností, jak vitamin C tělu dodat a málokdo se v možnostech zdroje vitaminu C orientuje. Pokud máte možnost zvolit lipozomální formu vitaminu C, měli byste vědět, že funguje na principu postupného uvolňování z lipozomu (díky kterému je vitamin C lépe chráněn v trávicím traktu), které je řízené a uvolňuje se postupně v průběhu několika hodin. Díky lipozomální formě putuje vitamin C přímo do krve a dopraví více než 95 % vitaminu C přímo do buněk našeho organismu. Vitamin tělo nezatíží a nepřekyselí a tělo jej kompletně využije pro svůj prospěch. Jeho zdravotní účinky jsou srovnatelné s intravenózním podáním vitaminu.

LipoCMoringa

LipoCMoringa obsahuje 211% doporučené denní dávky vitamínu C a moringu olejodárnou, která podpoří vstřebatelnost vitamínu do těla a pomůže s přebytečnými kily. Moringa obsahuje velké množství vlákniny, zeatin (rostlinný růstový hormon), který zněkolikanásobí využitelnost živin pro vaše tělo a zároveň zpomaluje stárnutí buněk. Obsahuje prakticky všechny neesenciální aminokyseliny, 26 protizánětlivých látek, 46 antioxidantů prospěšných pro zdraví a dlouhý život. V Morinze nalezneme vysoký podíl velice cenných omega mastných kyselin – omega-3, -6 a -9.

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.herbandme.cz.

Tři z vás mohou vyhrát LipoCMoringu.

Soutěž probíhá od 18. září do 2. října 2022.

Výherci:

polivka14
Budova
motylek2

Zdroj informací: Herb and Me
Zdroj fotografií: Herb and MeDiskuze: příspěvků