Soutěže

Soutěž o poukázky do obchodního domu Kika

Už víte, jak na Vánoce vyzdobíte své domovy? Obchodní domy kika po celé České republice v Praze Letňanech a Čestlicích, Brně, Ostravě, Olomouci, Plzni a Liberci si pro vás připravily zbrusu novou vánoční kolekci, která se skládá z několika trendových řad: Jantar, Karát, Křišťál, Krajina zázraků & Rubín.

Každá z jednotlivých vánočních skupin výrobků v sobě skrývá sortiment napříč všemi bytovými doplňky a dekoracemi. Můžete si tak jednoduše vyzdobit celou svoji domácnost v jantarovém, karátovém, křišťálovém či rubínovém odstínu a vše doplnit například osvětlením vánočního stromečku v teplých barvách či tradiční vánoční hvězdou.

V Kika lze sladit celé Vánoce v jedné barvě i dekoru od vánočních ozdob, přes závěsné lucerny, adventní svícny, ručně vyráběné svíčky až po bytový textil. Nabídka je široká, stačí si jen vybrat styl, který vám vyhovuje, ať už z tradičních přírodních materiálů nebo spíš modernějšího charakteru a Kika vám přichystá vše od A až po Z.

 

Kika již několikátou sezónu nabízí kromě pestrého sortimentu soudobých vánočních doplňků také zvykové slaměné či dřevěné dekorace. Můžete si ozdobit letošní stromeček například po vzoru staročeských Vánoc nebo si vybrat ozdobičky v klasickém zlatém či stříbrném tónu. Pro maminky s malými dětmi je přichystána také speciální kolekce plastových ozdobiček, které skvěle plní bezpečnostní funkci. Samozřejmostí jsou také vánoční ubrusy, dekorativní polštáře, deky, slavnostní prostírání na stůl s motivy Vánoc a další maličkosti, které jsou nedílnou součástí té pravé vánoční atmosféry. A pokud chcete mít krásně vyzdobenou nejen domácnost, ale potrpíte si také na svou zahradu, najdete Kika širokou škálu venkovního vánočního osvětlení a dekorací, které doslova rozsvítí vaši zasněženou zahrádku i dům.

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.kika.cz

Tři z vás můžete vyhrát poukázku v hodnotě 1 000 Kč do obchodního domu Kika.

Soutěž probíhá od 24. listopadu do 8. prosince 2013.

Foto: kika
24. 11. 2013

Výherci:

velka.klika
katulinka
velmistr71


Diskuze: příspěvků