Soutěže

Soutěž o přípravky Naturevia, které nastartují imunitu vašich dětí

Ač děti mohou chodit do školy, přesto mnoho času tráví doma v posteli. Trápí je hlavně respirační potíže, před kterými je jejich oslabený imunitní systém nedokázal ochránit.

Chcete-li to změnit, soutěžte s námi a vyhrajte balíček kvalitních doplňků stravy Naturevia s vitaminem D a probiotiky, které podpoří jejich přirozenou obranyschopnost. 

Supervitamin pro imunitu 

Naturevia Vitamin D3-Efekt kids

Déčko je základ. Pro správné fungování imunitního systému je nepostradatelné. Jeho dlouhodobý nedostatek zvyšuje riziko respiračních virových onemocnění. Navíc vitamin D je u dětí důležitý také pro správný růst a vývoji kostí i zubů. Proto byste jim ho měli pravidelně dávat. Ideálním zdrojem tohoto supervitaminu je doplněk stravy Naturevia Vitamin D3-Efekt kids, který má podobu cucavých pastilek s pomerančovou příchutí. Postačí jen jedna pastilka denně a děti budou mít zajištěnou potřebnou dávku.

Probiotika pro pohodové zažívání 

Naturevia Laktobacílky

V rámci posilování obranyschopnosti nesmíme zapomínat ani na zažívání. Právě střeva a v nich sídlící mikrobiom jsou totiž nejdůležitějšími orgány imunity. K tomu, aby byly ve formě a dokázaly čelit každodennímu náporu, nám nejlépe pomohou probiotika. K dostání jsou speciální přípravky pro děti, k nimž patří i Naturevia Laktobacílky, které mají podobu cucavých pastilek s ovocnou příchutí, takže dětem chutnají. 

Soutěžte s námi a vyhrajte balíček, který je určen k podpoře imunity dětí. Jsou přece to nejdůležitější, co máme, a všichni si přejeme, aby zůstaly zdravé a mohly chodit do školy či školky. 

Více informací a nápovědu najdete na www.naturevia.cz.

Tři z vás mohu vyhrát balíček s doplňky stravy Naturevia, který obsahuje Naturevia Vitamin D3-Efekt Kids a Laktobacílky (66 pastilek). Hodnota 1 výhry je cca 450 Kč.

Soutěž probíhá od 14. do 28. listopadu 2021.

Připravila: Katka Soušková
Zdroj: Naturevia
Foto: Shutterstock, Naturevia


Vyhlášení vítěze soutěže

Na otázku
Kolik miliard živých probiotických mikroorganismů obsahuje minimálně jedna pastilka přípravku Naturevia Laktobacílky?
zvolili správnou odpověď
1,2
uživatelé
1. místo - telelot
2. místo -
3. místo - Obr


Diskuze: příspěvků