Soutěže

Soutěž o punčochové kalhoty Avicenum FASHION 60 MICRO pro prevenci křečových žil

Sbírání kytiček

Křečové žíly v dnešní době trápí mnoho lidí, v evropských zemích postihuje až 40 % žen a 20 % mužů. Onemocnění žilního systému je dlouhodobou záležitostí, jež vyžaduje úpravu životního stylu a téměř stálou léčbu.

Mezi nejčastější faktory, na jejichž základě se křečové žíly tvoří, patří dědičnost, statická zátěž, sedavé zaměstnání, nedostatek pohybu nebo obezita. Pokud zatím patříte mezi „šťastných 40 %“ a křečové žíly nemáte, nohy vám neotékají a po celém dni vás nebolí, přesto byste neměli zapomínat na prevenci. 

Produkty značky Avicenum FASHION se od běžného punčochového zboží liší. Módní produkty Avicenum FASHION se zdravotními benefity jsou určeny ženám, které chtějí být „šik“ a zároveň chtějí preventivně bojovat proti otokům nohou a vzniku křečových žil. 

Celá tato řada je vyvinuta tak, aby punčochy vytvářely mírný tlak na žilní stěnu a tím podporovaly krevní oběh. Díky vitalizačním a relaxačním účinkům vám přinášejí úlevu od pocitu bolavých a těžkých nohou i na konci náročného dne. 

Pokud máte náročné zaměstnání, jste celý den na nohou nebo naopak celý den sedíte, chcete-li bojovat proti vzniku křečových žil, zúčastněte se naší soutěže a vyhrajte silnější pohodlné punčochové kalhoty Avicenum FASHION 60 MICRO v hodnotě 244 Kč.

Nápovědu můžete hledat na stránkách výrobce: zde

Tři z vás mohou vyhrát punčochové kalhoty Avicenum FASHION 60 MICRO.

Soutěž probíhá od 17. do 31. března 2019.

Foto: Avicenum


Vyhlášení vítěze soutěže

Na otázku
Jaký vzhled mají punčochové kalhoty Avicenum FASHION 60 MICRO?
zvolili správnou odpověď
matný
uživatelé
1. místo - zenis
2. místo - stisko1
3. místo - doubik

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků