Soutěže

Soutěž o sadu Kneipp Goodbye Stress

Sbírání kytiček

Co kdybyste po každé sprše měla mnohem lepší náladu? Řada Goodbye Stress díky tyrkysově modré barvě a podmanivé vůni vodní máty s rozmarýnem promění stres v pozitivní energii.

Stačí pár minut v koupelně a rázem zapomenete na starosti s dětmi, deadliny v práci nebo seminárky ve škole. Vyzkoušejte – a přesvědčte se. Sada Goodbye Stress obsahuje sprchový gel a tělové mléko v dárkovém balení.

Účinky kosmetiky Goodbye Stress potvrzují i laboratorní testy

Vzali jsme skupinu přepracovaných lidí a změřili jim aktivitu srdce (EKG), aktivitu mozku (EEG) nebo aktivitu potních žláz. Pak jsme je na 20 minut poslali do sprchy – polovina se sprchovala teplou vodou, druhá polovina s výrobky Goodbye Stress.

Po návratu z koupelny jsme všechno změřili znovu. Ti, kteří se sprchovali jen vodou, měli pořád stejné výsledky. Ti, kteří použili Goodbye Stress, měli:

  • v 95,8 % případů klidnější hlavu,
  • v 95,8 % případů nižší aktivitu srdce,
  • a v 87,5 % případů nižší aktivitu potních žláz.

Jak to funguje?

Tyrkysově modrá připomíná barvu moře a zklidňuje tělo i mysl. Vodní máta zmírňuje bolesti hlavy a zlepšuje koncentraci. Rozmarýn lékařský snižuje únavu a vyčerpání a pomáhá při bolesti svalů nebo kloubů.

Žádný z výrobků Goodbye Stress jako obvykle neobsahuje konzervanty, parafíny, silikony, minerální oleje ani mikroplasty. Raději vsázíme na přírodní složení.

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.kneipp.com.

Tři z vás mohou vyhrát sadu Kneipp Goodbye Stress.

Soutěž probíhá od 17. září do 1. října 2023.

Výherci:

BeataBraun
canna
didrik

Zdroj informací: Kneipp
Zdroj fotografií: Kneipp


Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků