Soutěže

Soutěž o sadu luxusních svíček VERMI by Dara

VERMI by Dara je příběhem splněného snu. Je o emocích a velké pokoře, se kterou Dara přistupuje ke všemu, co tvoří. VERMI je odpovědí pro všechny, kteří hledají něco výjimečného.

Ručně vyráběné svíčky z nejkvalitnějších vosků hoří až 50 hodin. Jsou provoněné Niche parfémy, které tým VERMI vyvíjel téměř rok a půl. Pro maximální intenzitu vůně mají svíčky dva knoty ze speciální bavlny. Hoří rovnoměrně plným plamenem a nedoutnají. 

První produkt je pro VERMI by Dara mimořádně důležitý a logicky tak odkazuje k tomu nejcennějšímu, co Dara má – k dceři Lauře. Ručně vyráběná svíčka LOLA je kouzelná, intenzivní a přesto jemná. Okamžitě vás chytí za srdce kombinací růže, jasmínu, kosatce, ambry, santalového dřeva a dětského pudru. 

Svíčky VERMI by Dara, které se staly jedněmi z nejprodávanějších bytových vůní roku 2020, přivítaly letos do své rodiny trojici „cestovatelských“ vůní: 

MAROKO 

Je jako procházka orientálním tržištěm, kde se potkávají dvě kultury, které se vzájemně ovlivňují – evropská a arabská. Marocká růže se hned v úvodu spojí s agarovým dřevem (oudem), cedrem a kardamomem. Spolu se skořicí provoní prostor smyslnou vůní tisíce a jedné noci. Svou roli v naší pohádce má i temná ambra a vzácný šafrán. U rozuzlení příběhu nemůže chybět mystická myrha s bylinným labdanem. 

Svíčka VERMI by Dara Maroko

TOKYO 

Okouzluje vůní vzácného japonského inkoustu, kterým se v minulosti psaly milostné dopisy. Voní po pižmu, pačuli a ušlechtilých dřevech. Tento svůdný základ doplňuje nejkvalitnější bílý čaj a černá vanilka.

Svíčka VERMI by Dara Tokyo

HONOLULU 

Sladký ibišek s krémově kokosovým mlékem roztančí vaše boky. V srdci vůně ucítíte ylang-ylang, bílé pižmo a šťavnatý ananas. To vše se opírá o pevný základ – vůni ušlechtilého dřeva, šedé ambry a pražených makadamových oříšků. Vydejte se na vzrušující cestu plnou barev, vůní, chutí a emocí. Pojďte trochu snít. 

Svíčka VERMI by Dara Honolulu

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete  na www.vermibydara.com.

Jedna z vás vyhraje sadu svíček VERMI by Dara.

Soutěž probíhá od 29. srpna do 12. září 2021.

Připravila: Katka Soušková
Zdroj: VERMI by Dara
Foto: VERMI by DARA


Vyhlášení vítěze soutěže

Na otázku
Kolik druhů svíček nabízí e-shop vermibydara.com?
zvolili správnou odpověď
6
uživatelé
1. místo - klavirek


Diskuze: příspěvků