Soutěže

Soutěž o skořicový krém na pokožku s celulitidou od Nobilisu

Sbírání kytiček

Jaro a léto je ideální příležitostí, jak si užít krátké sukýnky. Jenže co dělat, když se na vašich stehnech, zadečku a dalších tělesných partiích objevuje celulitida?

Dodejte vaší pokožce i celému tělu novou energii. Promyšlené spojení rostlinných a éterických olejů podporuje hydrataci, zlepšuje tok lymfy i regeneraci buněk pokožky, která tak získává zpět svou pružnost.

Skořicový krém na pokožku s celulitidou

Nobilis skořicový krém na pokožku s celulitidou
Nobilis skořicový krém na pokožku s celulitidou

Účinnou každodenní péči o pokožku stehen, hýždí a boků zasažených celulitidou přináší nová receptura tělového krému s obsahem éterického oleje z kůry skořice. Účinky skořicového oleje přispívají k lepší mikrocirkulaci krve na povrchu pokožky. Během vmasírování krému tak dochází k prohřátí a prokrvení, což vede ke zmírnění projevů celulitidy.

Díky výtažkům z mastných kyselin kokosového oleje, který působí jako rostlinná alternativa silikonu, má krém rovněž výrazné pěstící účinky. Pokožku vyhlazuje a vypíná, dodává jemnost a sametový pocit. Teplé kořenité aroma kůry skořice, které se během masáže uvolňuje do prostoru, povzbudí vyčerpanou mysl.

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.nobilis.cz.

Tři z vás mohou vyhrát skořicový krém na pokožku s celulitidou od Nobilisu.

Soutěž probíhá od 23. dubna do 7. května 2023.

Výherci:

gresch
polinka1
piskacek

Zdroj informací: Nobilis
Zdroj fotografií: Pixabay, Nobilis


Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků