Soutěže

Soutěž o SynCare ZINCI SUN a opalovací sprej SPF 30+

Sbírání kytiček

I když sluneční lázeň působí blahodárně, je zapotřebí mít ji pod kontrolou. Proto nedejte pouze na vlastní pocity a chraňte se.

Máte-li citlivou nebo alergickou pokožku, vybírejte si opalovací přípravky s vysokou tolerancí, které pokožku nedráždí. Nezapomeňte na kvalitní ochranu nejen na pláži, ale i ve městě nebo při sportu. Jen kvalitní přípravky ochrání pokožku před nežádoucími změnami a předčasným stárnutím následkem slunění. Díky nim zůstane vaše pokožka mladá, zdravá a přitažlivá. 

Vysoce ochranná formule SynCare ZINCI SUN pro extra citlivou pleť se sklonem k hyperpigmentaci. 

Syncare Zinci SUN SPF 50

Obsahuje rezistentní clonu mikročástic zinku a vysoké SPF 50+ pro spolehlivou ochranu pokožky před sluncem. I jemná vrstva tohoto vodě odolného přípravku spolehlivě ochrání pokožku před intenzívním slunečním zářením. SynCare ZINCI SUN je vhodný přípravek pro jedince trpící sluneční alergií. Spolehlivě chrání extra citlivé partie obličeje i těla. Praktické balení s dávkovačem umožňuje komfortní použití a bezpečnou manipulaci na pláži i na cestách. Je k dostání v lékárnách a kosmetických studiích za 438 Kč 

Ochranný SUN PROTECT SPF 30+ s fyzikálními a hybridními filtry. 

Syncare SUN Protect SPF 30

Přípravek s čistým složením účinných látek bez parfemace. Je k dispozici ve 2 texturách jako krém nebo mléko ve spreji s jemným rozptylem. SUN PROTECT je určený pro osoby s nižší tolerancí na sluneční záření, u kterých je nutný omezený pohyb na slunci se zvýšenou ochranou. K dostání v lékárnách a kosmetických studiích, mléko ve spreji 248 Kč. 

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.syncare.cz.

Tři z vás mohou vyhrát balíček přípravků Syncare na opalování.

Soutěž probíhá od 9. do 23. června 2019.

Foto: Syncare


Vyhlášení vítěze soutěže

Na otázku
Kolik přípravků obsahuje řada Syncare SUN Protect ?
zvolili správnou odpověď
3 přípravky
uživatelé
1. místo - torti
2. místo - mititi
3. místo - semina

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků