Soutěže

Soutěž o tělový sprej a aroma olej Jóga Balanc

Potřebujete se během dne uvolnit, nadechnout a najít ztracenou rovnováhu?

Vyzkoušejte řadu produktů Jóga Balanc s aromaterapeutickými účinky od Nobilis Tilia. Vznikla ve spolupráci s lektorkou jógy Irenou Kubicovou a představuje celkem pět produktů: Tělový sprej, tři aroma oleje v roll-onu a směs éterických olejů. 

Produkty byly vytvořeny především pro lektory s jógovou praxí. Mnoho z nich využívá aromaterapii na svých lekcích, aby podpořili cíl dané hodiny. Nabízelo se připravit i něco, co bude vhodné k použití přímo na kůži. Tělový sprej Jóga Balanc a Aroma oleje v roll-onech jsou proto namíchány v rostlinných olejích. Jako vůně do prostoru interiéru je pak určená unikátní Směs éterických olejů Jóga Balanc. 

Důmyslnost ve formulaci každého produktu jógové řady vychází z hlubokých aromaterapeu-tických znalostí. Díky možnosti aplikace jak do aromalampy či difuzéru i na kůži pomáhají během jógy nebo jógové terapie ještě efektivněji dosáhnout uvolnění, smíření, splynutí s daným okamžikem a odbourat psychickou zátěž. 

Tělový sprej Jóga Balanc a Směs éterických olejů Jóga balance navozují rovnováhu. Je to propojení zemitých tónů, které nám dávají stabilitu, s jemnými květinovými tóny českých luk, jež podporují otevřenost a přijetí. Jedno nefunguje bez druhého. Prolínají se tak dva světy, které v józe představuje spojení hmoty a spirituality. 

Aroma oleje v roll-onech se dobře přenáší a aplikují. Jejich názvy – Probuzení, Posílení a Ztišení – symbolizují použití ráno, v poledne a večer, používat je lze ale potřeby, kdykoliv během dne a to i opakovaně. 

Jóga Balanc je určena nejen pro milovníky jógy, ale pro každého, kdo vyhledává chvilky meditace, kdykoliv během dne. 

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na eshop.nobilis.cz/novinky

Dva z vás mohou vyhrát balíček prodůktů Jóga balance

Soutěž probíhá od 28. března do 11. dubna 2021.

Připravila: Katka Soušková 
Zdroj: Nobilis Tilia 
Foto: Nobilis Tilia


Vyhlášení vítěze soutěže

Na otázku
Kolik ml obsahuje aroma olej Probuzení?
zvolili správnou odpověď
10 ml
uživatelé
1. místo - Budka12
2. místo - nunik1


Diskuze: příspěvků