Soutěže

Soutěž o tradiční českou koledu od Božkov

Sbírání kytiček

Koledování je oblíbená tradice, bez které si Velikonoce neumí představit více než polovina Čechů.

Co mají také Češi rádi, je tradiční značka Božkov, která je nejprodávanější značkou alkohol u nás. Jeho tradice se datuje už od roku 1920 a je populární dodnes. Ze širokého Božkovského portfolia je tím nejvýraznějším Božkov Originál, který vyplul do obchodů roku 1948.

Vedle něj se o Velikonocích nejčastěji pije „zelená“. Božkov Peprmint, který je stále nejprodávanějším likérem značky Božkov.

Božkov Peprmint 

Božkov Peprmint

„Zelená“ je vůbec nejprodávanějším likérem a také klasikou každého setkání s kamarády. Ať už je to v hospodě nebo na “greenu“ pod širým nebem.

Božkov Černý 

Božkov Černý

Vybarvil se do černa a koření mu dalo šmrnc, ale stále je to váš Božkov. Božkov Černý má bohatou chuť a krásně tmavou barvu díky vyvážené kombinaci koření. Vychutnejte si Božkov Černý samotný nebo v míchaných nápojích, a to s těmi, se kterými můžete být sami sebou.

Ženy potěší sametově jemné vaječné likéry s příchutí lískového oříšku a karamelu. Jejich chuť si můžete vychutnat samotnou, nebo v kombinaci s kávou či zmrzlinou.

Božkov Vaječný Likér Lískový oříšek 

Božkov Vaječný Likér Lískový oříšek

Vysoce kvalitní likér pečlivě vybraných čerstvých vajec doplněný o oblíbenou lísko-oříškovou příchuť. Božkov Vaječný Lískový oříšek je vynikající chlazený, do kávy nebo jako součást zmrzlinových pohárů a dortů.

Tři z vás mohou vyhrát nové produkty Božkov Černý, Božkov Peprmint a Božkov Vaječný likér.

Soutěž probíhá od 14. do 28. dubna 2019.

Foto: Božkov


Vyhlášení vítěze soutěže

Na otázku
Kolik příchutí ze sekce vaječné likéry Božkov si můžete celkem vychutnat?
zvolili správnou odpověď
4
uživatelé
1. místo - benusi
2. místo - kiwi1
3. místo - vajicko

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků