Soutěže

Soutěž o Ultra hydratační booster Proceuticals Novage+

Sbírání kytiček

Voda je blahodárným elixírem a správný pitný režim spolu s vhodně zvolenou kosmetickou péčí dokáže opravdové divy. Dávno jsme si už zvykli na to, že s sebou běžně nosíme láhev s vodou, abychom se mohli kdykoli občerstvit. Stejně jako potřebuje naše tělo přijímat vodu, tak i naše pleť potřebuje dostávat pravidelně hydrataci v kosmetické péči.

Jak stárneme, přirozená tvorba, udržování a transport vlhkosti v pleti se zpomaluje. To může přispívat k mdlému vzhledu, ke ztrátě pružnosti a k nástupu jemných linek a vrásek. Proto je tak důležité udržovat pokožku hydratovanou.

Věděli jste, že hydratovaná pleť vykazuje menší viditelnost známek stárnutí? Když je pleť dobře hydratovaná, získá svěží vzhled, její povrch vypadá vyhlazenější, drobné linky a vrásky jsou díky tomu méně patrné.

Jestli sledujete trendy v péči o pleť a rádi zkoušíte novinky, pak vás jistě zaujme Ultra hydratační booster Proceuticals Novage+.

Kapky s hydratačními superschopnostmi podporují hydratační systém pokožky a přinášejí jí 24hodinové zvlhčení. Obsahují kyselinu polyglutamovou, která je špičkovým hydratačním prostředkem a zvlhčuje několikanásobně efektivněji než kyselina hyaluronová. Další účinnou ingrediencí jsou hydrolyzované červené řasy, které pomáhají rychleji, hlouběji a déle zadržovat hydrataci.

Kyselina polyglutamová & hydrolyzované červené řasy

Tato jedinečná kombinace mocných aktivních přísad vytváří inteligentní systém rozvodu hydratace, který zvlhčuje několik vrstev pokožky a zlepšuje i zadržování hydratace mezi jednotlivými vrstvami, navíc zvyšuje pružnost pokožky. Tím redukuje projevy předčasného stárnutí, jakým jsou například vysoušení pleti, zhrublá textura či jemné linky a vrásky, a vytváří pružnější, vyplněnější, prozářenější a mladistvější vzhled.
 Δ Navíc přináší klinicky ověřenou 24hodinovou hydrataci a efekt celodenního zvlhčení, díky němuž pocítíte, že je vaše pokožka okamžitě hebčí, jemnější a lépe hydratovaná.

Klinicky ověřená 24hodinová hydratace Δ Redukuje viditelnost jemných linek a vrásek*

Pro koho se hodí?

Čirá gelová textura bez parfemace je vhodná pro všechny typy pleti, včetně citlivé. Věk v tomto případě nehraje roli, hydratace je potřebná v každé životní etapě. Preventivně proti vráskám zapříčiněným dehydratací můžeme bojovat už po dvacátém roce věku. Ultra hydratační booster si díky nemastné konzistenci bez vůně zamilují nejen ženy, ale také muži.

Jak nejlépe používat?

Naneste 2-3 kapky boosteru přímo na vyčištěnou pokožku obličeje, krku a dekoltu a jemně vmasírujte. Používejte jako extra hydrataci, tzv. pre-sérum, tedy pod své oblíbené sérum a následně naneste pleťový krém. Nebo používejte namísto svého oblíbeného séra rovnou jako podklad pod denní/noční krém.

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.oriflame.cz.

Tři z vás mohou vyhrát Ultra hydratační booster Proceuticals Novage+ 

Soutěž probíhá od 19. listopadu do 3. prosince 2023.

Výherci:

Vondrous
velmistr71
Zuzka

Zdroj informací: Oriflame
Zdroj fotografií: Oriflame


Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků