Soutěže

Soutěž o VitaD Moringa forte

Vitamín D je specifický v tom, že si jej naše tělo dokáže vyrobit samo, a to ze slunečního svitu. Tento „sluneční vitamín“ se v kůži tvoří v době, kdy na ni svítí slunce, a pro pokrytí denní dávky je nutné strávit na slunci alespoň 20 minut denně.

Po většinu roku s tím ani v Česku není problém. Momentálně čekáme na sluníčko marně. „Déčko“ je vitamín rozpustný v tucích, organismus jej může uložit do zásoby ve tkáních a odtud jej pak v případě potřeby čerpat. Naším cílem by tedy mělo být jeho načerpání „do zásoby“, abychom o něj nikdy neměli nouzi.

S nedostatkem vitaminu D může souviset i celá řada zdravotních potíží, jako je například únava, svalová slabost, zhoršení kondice a nespavost. Vitamín D má vliv na mnoho důležitých procesů v našem těle. Přispívá ke správně fungující imunitě, působí proti ochablosti svalů a udržuje jejich normální funkci. Velký vliv má i na naše kosti a zuby – zpevňuje jejich strukturu a zajišťuje lepší vstřebávání vápníku z potravy.

VitaD Moringa forte

Vyzkoušet můžete Moringu olejodárnou s vitamínem D. V čem je Vita D Moringa forte unikátní. Najdete v ní 25 mcg kvalitního vitamínu D. Moringa obsahuje zeatin, který umí znásobit využití přijatých vitamínů, tedy i déčka. Jde o přírodní vitamín D2 z rostlinného zdroje, je vhodný pro vegetariány a vegany.

Více informací najdete na www.herbandme.cz.

Tři z vás mohou vyhrát VitaD Moringa forte.

Soutěž probíhá od 12. do 26. března 2023.

Výherci:

koberecek
helenkaa
papri

Zdroj informací: Herb and Me
Zdroj fotografií: Herb and Me


Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků