Soutěže

Soutěž: Vyhrajte doplňky stravy pro svou paměť a oči

Sbírání kytiček

Pokud ztrácíte koncentraci během několika málo minut a sotva v hlavě udržíte důležité věci, víme, co s tím! Soutěžte s námi o balíčky kvalitních doplňků stravy Naturevia a získejte přípravky, které ocení nejen váš mozek, ale i oči!

Omega 3, zlato v kapsli

Naturevia Omega3 One-A-Day
Naturevia Omega3 One-A-Day

Přesně tak to je! Omega 3 mastné kyseliny hrají klíčovou roli v celé řadě procesů v lidském těle. Přispívají ke zdraví srdce, mozku a očí a podporují správnou činnost mozku. Proto vás asi nepřekvapí, že ovlivňují rovněž soustředění a paměť. Kromě toho mají vliv na snížení triglyceridů v krvi či udržení normálního krevního tlaku. Abyste jich měli dostatek, sáhněte po doplňku stravy Naturevia Omega 3 One-A-Day, který obsahuje čistý olej z ančoviček volně žijících v průzračných vodách u Peru. Tyto rybky mají vysoký obsah důležitých omega-3 mastných kyselin EPA a DHA, v přípravku jich je dvakrát víc oproti produktům vyrobených z běžného rybího oleje. Díky tomu vám bude stačit pouze jedna kapsle denně.

Něco pro oči

Naturevia OptiVizin Blue
Naturevia OptiVizin Blue

Pro ně ve výherním balíčku najdete vhodnou výživu. Tou je přípravek Naturevia OptiVizin Blue, jenž obsahuje bohatou porci luteinu, zeaxantinu, omega3 a zinku s vitaminem A. Lutein a zeaxanthin jsou součástí očního pigmentu, který působí jako „vnitřní sluneční brýle“ a je potřeba jej doplňovat. Ostatní obsažené látky pak jejich činnost podpoří. Možná oceníte i to, že přípravek je ve veganských kapslích.

Měli jste problém dočíst až sem a udržet při tom pozornost? V takovém případě se rozhodně do naší soutěže zapojte, zdá se totiž, že váš mozek by omega 3 ocenil.

Více informací najdete na www.naturevia.cz.

Tři z vás mohou vyhrát balíček s doplňky stravy Naturevia, který obsahuje Omega 3 One-A-Day a OptiVizin. Hodnota 1 výhry je cca 700 Kč.

Soutěž probíhá od 9. do 23. dubna 2023.

Výherci:

rosbab
yntovon
fiserovam

Zdroj informací: Naturevia
Zdroj fotografií: Shutterstock, Naturevia


Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků